Шмарьєшке Топліце

Курорт Шмарьєшке Топліце розташований у мальовничій горбистій місцевості, на висоті 169 м над рівнем моря. Це чудове місце для цілорічного лікування та оздоровчого відпочинку. Самотність курорту має свої переваги: ​​чисте повітря, іонізоване через велику кількість водойм, що оточують це містечко, м'який передальпійський клімат, термальне джерело.
 
ГОТЕЛІ
Розміститися на курорті можна в готелях 4 * або в апартаментах, що знаходяться недалеко від готельного та лікувального комплексу.
 

За 5 км від курорту на березі річки Крка розташований замок Оточець, де з комфортом можуть відпочити любителі старовини та розкоші.
 
ЛІКУВАННЯ
Термальна вода (+32 °С) джерела в Шмарьєшці Топліце багата на кальцій, магнезію, калій і вуглецеву кислоту. Курорт має одну з найсучасніших словенських здравниць, що славиться своїм новим центром Vitarium Spa & Clinique. Основний профіль Шмарьєшке Топліце – серцево-судинні захворювання, дегенеративний ревматизм, посттравматична та післяопераційна реабілітація опорно-рухового апарату, невралгія, невропатія, неврози, стреси, мігрені, безсоння.
 

Російськомовного персоналу немає, консультації відбуваються за допомогою перекладача.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можна відвідати середньовічні монастирі, місто Ново Місце, броварні.
 
РОЗВАГИ
Тенісні корти, майданчики для міні-гольфу, футболу, баскетболу, басейни, зокрема термальні, гірські велосипеди.
 

На маленькому курорті вечірніх розваг немає.