Шпіндлерув-Млин

Невелике симпатичне селище Шпіндлерув-Млин та найвідоміший гірськолижний курорт країни розташоване на території Крконошського національного парку. Сьогодні до Шпіндлерув-Млин відносяться колись самостійні селища Святий Петро, ​​Бедріхов, Лабська, Горні Місечки. Тут щорічно проводяться спортивні змагання світового та європейського рівня.
Гірськолижний сезон розпочинається у грудні та триває до квітня.
Дістатись курорту можна з Праги, трансфер займе близько двох годин.
 
ГОТЕЛІ
Шпіндлерув-Млин пропонує комфортабельні готелі від 2* до 4*, пансіони, апартаменти та затишні вілли.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
На курорті 2 великих гірськолижних центри - Святий Петро і Медведін. Святий Петро розташований на висоті 745-1185 м, це найважливіша зона катання, місце для спортивних змагань. Медведін розкинувся на висоті 990-1235 м, тут комфортне катання на сонячних схилах. Ці зони входять до найсучаснішого ареалу, який вразить навіть досвідчених лижників.
Горні Місечки хороші для лижників-початківців і сноубордистів.
 
ТРАСИ
Загальна довжина спусків Шпіндлерув-Млина - 25 кілометрів. Частина має штучне осніження. Є й освітлені траси. Тут знайдуть підходящі для себе траси і ті, хто тільки починає кататися, та професіонали.
Святий Петро має 3 сині, 7 червоні і 2 чорні траси. Горні Місечки - Медведін включає 4 сині, 4 червоні, 1 чорну трасу. Є й бігова траса — Крконоська магістраль, а на фан-парк чекає сноубордистів.
У Шпіндлерув-Млин є школа гірськолижного катання для дорослих і дітей (у тому числі з російськомовними інструкторами), прокат гірськолижного обладнання.
 
ПІДЙОМНИКИ
Шпіндлерув-Млин обслуговують 5 крісельних та 12 бугельних витягів. На канатних дорогах Святого Петра та Ведмедина діє єдиний абонемент.
 
РОЗВАГИ
Для активного відпочинку пропонуються критий басейн, теніс, сквош, боулінг, фітнес-центри.
Можна зайнятися скелелазінням, параглайдинг, сноутюбінг, покататися на квадроциклах. Працюють аквапарки.
У Шпіндлерув-Млин великий вибір ресторанів, барів, дискотек, нічних клубів.
 

Одна з найцікавіших розваг - bobova draha - спуск на санчатах, подібність до бобслея для непрофесіоналів.