Штрбске-Плесо

Селище Штрбське-Плесо - самий високогірний курорт в Татрах. Він розташований на березі озера, серед хвойних лісів на висоті 1355 м над рівнем моря. Приблизно 120 днів у році Штрбське-Плесо працює як гірськолижного центру і цілий рік - як кліматичний лікувальний курорт.
У Штрбське-Плесо найкращі снігові умови і найдовший гірськолижний сезон (з грудня по травень). Тут проходять різноманітні спортивні та культурні заходи.
 
ГОТЕЛІ
Найоптимальніший варіант розміщення - готель 3 *, розташований безпосередньо біля підйомників. На курорті розташована одна з лічених «п'ятірок» країни Grand Hotel Kempinski High Tatras, а також кілька готелів 4 *.
 
Дістатися до підйомників від готелів з будь-якої точки курорту можна на скі-басі.
 
 
ТРАСИ
Загальна протяжність трас становить 4,5 км. Вони простого і середнього рівня складності. При необхідності траси обробляються сніговими гарматами. Також прокладені траси для бігових лиж, є сноупарк, фан-парк, 2 трампліна. Траса Interski I обладнана для вечірнього катання.
До услугaм лижників пункти прокaтa обладнання, лижна школа для дорослих і дітей.
 

Схили курорту Штрбске-Плесо добре підходять для катання сімей з дітьми.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Унікальний мікроклімат Штрбске-Плесо ефективний при лікуванні захворювань дихальної системи, в тому числі бронхіальної астми та алергічного нежитю у дорослих і дітей.
Основними методами лікування є кліматотерапія, яка включає лікування повітрям (аеротерапію) і сонцем (геліотерапію), інгаляції, лікувальна фізкультура, масаж, різноманітні фізіотерапевтичні процедури.
 
РОЗВАГИ
Чудовим доповненням до активного відпочинку стане відвідування басейну, сауни, тренажерного залу, ковзанки, сніговий параглайдінг, сноутюбінг. Любителі екстриму не відмовляться від банджі-джампінгу.
Можна з'їздити в Белянський, Деменівська печери, центр дерев'яного зодчества Ждіар, її підкорити в гори в спеціального взуття - снежніцах, скупатися в термальному озері Бешенева.
На курорті є ресторани, кафе, дискотеки, казино. В Попраді працює водний центр «АКВАСІТІ».