ТуреччинаТуреччина

Сіде

Сіде - невелике затишне містечко з давньою історією, розташоване на мальовничому півострові з гарним узбережжям, апельсиновими гаями та сосновими лісами. Вузькі вулички, старі цегляні будиночки під черепичними дахами, невеликі кафе та ресторанчики створюють неповторну чарівність Сіде. Тут лише дві головні вулиці, що збереглися ще з давніх часів.
 
У Сіді м'який клімат і невисока вологість, що дозволяє чудово переносити спекотні літні дні.
 

Сіде є одним із найжвавіших курортів Туреччини. Тут можуть відпочивати туристи з різним рівнем статку.
 
 
ГОТЕЛІ
Готелі в Сіді на будь-який смак: від багатоповерхових комплексів до апарт-готелів. Майже всі готелі розташовані на березі. Ті ж, що знаходяться за 400-500 м від моря, пропонують безкоштовний трансфер до пляжу.
 
ПЛЯЖІ
Головною особливістю курорту є поєднання золотих піщаних пляжів і соснового лісу, що наближається до берегової лінії. На північ від Сіде простягаються дрібнопіщані пологі пляжі, а на південь, у напрямку Аланії, — великопіщані, трохи стрімкі. Пляжі Сіде удостоєні "блакитного прапора".
Курортна зона Кумкей, що за 3 км від Сіде, відома красивою бухтою, неглибокою біля берега, з прозорою водою та золотистими пляжами, ідеальними для сімейного відпочинку.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Сіді безліч унікальних пам'яток античної культури: міські ворота, агора, римські терми, стародавній амфітеатр, храми Аполлона та Афіни, руїни давньогрецького порту, некрополь, фонтан і акведуки, торговий центр. Можна поїхати на водоспад Куршунлу.
 
РОЗВАГИ
На курорті працює безліч барів, кафе, казино, а також дискотек, відкритих до світанку. Найкращою серед них є «Оксид», розташована ближче до селища Манавгат.
 

Сіде славиться своїми рибними ресторанами. Відпочиваючим варто покуштувати страву з риби-меч.