Сінгапур

Сінгапур - острівна держава у Південно-Східній Азії. Місто-держава, одна із провідних столиць світу. М'який тропічний клімат і багата рослинність, екзотична суміш європейського шику та азіатських звичаїв, відкритість та дружелюбність місцевих жителів – ось, що робить Сінгапур таким привабливим для туристів.
 
Сінгапур - це нова Азія, це місто-держава зі складною інфраструктурою та найвищим у світі рівнем життя. Сінгапур - це дивовижний та контрастний світ, де панує змішання релігій, мов та культур, де проживають 3 мільйони людей. Близько 78% населення країни становлять етнічні китайці, решта 22% - це малазійці, індуси та нащадки європейських колоністів. Майже всі, хто проживає в Сінгапурі, розмовляють англійською мовою. Щорічно Сінгапур відвідують 7 мільйонів людей, їх тягне земля, де співіснують у гармонії традиції стародавніх культур із тисячолітньою історією та досягнення суперсучасних технологій третього тисячоліття. Ці переваги доповнюють зручні повітряні та морські ворота, дивовижна чистота навколишнього середовища, дивовижні пам'ятки, готелі міжнародного класу, незвичайні розваги, цілий список яскравих свят та фестивалів, відмінна кухня, приголомшливі магазини та торгові центри. Сінгапур був заснований в XIX столітті як британська колонія на перетині найважливіших торгових і транспортних шляхів і набув незалежності в середині минулого століття. Всього за 40 років Сінгапур пройшов шлях розвитку, який багато держав проходять протягом століть. В даний час Сінгапур продовжує розвиватися не тільки як фінансовий та транспортний центр, але і як один із найбільш привабливих для туризму центрів у Південно-Східній Азії.
 
РОЗВАГИ
Ніде більше у світі Ви не зможете за один вечір насолодитися чудовим мюзиклом та трапезою на аркуші банана, захоплюючим походом по магазинах, розташованим на вулицях з кондиціонерами, та прогулянкою тропічним лісом у самому центрі міста. У Сінгапурі кожен меломан знайде собі уявлення до душі: тут можна відвідати класичні симфонії та китайську оперу, джазові та рок-концерти, бродвейські мюзикли. А на Бугіс-Стріт можна потанцювати прямо на вулиці під музику гуртів, що виступають тут, а ввечері відправитися в подорож барами і клубами, розташованими в Таньонг-Пагар, Боут-Кі, Кларк-Кі або вздовж Очад-Роуд. У Сінгапурі рай для гурманів. Скрізь, і в простих закусочних просто неба, і в шикарних ресторанах зі столовим сріблом, гостей вражає розкішний вибір страв китайської, індійської, малазійської, тайської, японської, мексиканської та європейської кухні, включаючи справжні твори кулінарного мистецтва зі свіжих та соковитих. У Сінгапурі Ви можете зробити покупки, про які Ви мріяли все життя. Ви знайдете тут все найкраще, що виробляється у світі: одяг європейських модельєрів та дешеві сандалії, новітні електронні прилади та старовинні зразки народних промислів. Щоб обійти всі універмаги та торгові центри, розташовані тільки на Orchard Road, не вистачить і тижня. Більшість магазинів відкрито для покупців щодня з 10 ранку до 10 вечора. Сінгапур пропонує широкий вибір розваг для будь-якого віку. Обов'язковим пунктом відвідування у списку визначних пам'яток є чудовий сінгапурський зоопарк, в якому тварини містяться в умовах, наближених до природних. У зоопарку можна поснідати з орангутангом, побачити майже зниклих тварин: суматранського тигра, карликового гіпопотама та золоту пазуристу мавпу. І, звичайно, не можна виїхати з Сінгапуру, не відвідавши острів Сентоза.
 
ПАМ'ЯТКИ
Сінгапурський календар наповнений цікавими фестивалями та святами. Найвідомішими заходами є щорічний фестиваль національної кухні та великий сінгапурський розпродаж, які проводяться у перші літні місяці. Варто подивитися на індусів, що ходять розпеченим вугіллям під час свята <Тіміті>. Можна приєднатися до ходи молоді з ліхтариками в руках під час свята Місячного Пирога та поласувати традиційною стравою з горіхів, насіння дині, яєчних жовтків та солодкого насіння лотоса. Цікаво зустрічати Місячний Новий Рік у <Китайському кварталі>, із захопленням стежити за швидкими перегонами човнів-драконів у свято Драконової Регати або завмерти у захопленні, милуючись яскравими гірляндами вогнів, що прикрашають квартал Гейланг на святі Харі Райя Пуаса.