Скадовськ
Пляжний курорт

Скадовськ - невеликий чорноморський кліматичний курорт на березі Джарилгацької затоки. Це одне з кращих місць в Україні для відпочинку та оздоровлення дітей.
Місць для розміщення тут - на будь-який гаманець: від невибагливих кімнат в приватному секторі до шикарних номерів в апартаментах.
 

Морська затока, в якому розташований Скадовськ, в силу того, що дуже невеликий - найтепліший водойму на Херсонщині.
 
 
ПЛЯЖІ
Пляжі курорту піщані з дрібним пологим дном.
Острів Джарилгач - унікальна заповідна територія в годині морської їзди від Скадовська. Тут туристи знайдуть білосніжні піщані пляжі, пісок яких за якістю порівнянний з Сахарський.
 
ЛІКУВАННЯ
Кліматичні умови Скадовська дозволяють оздоровлюватися людям із захворюваннями дихальних шляхів. Повітря тут насичене йодом, бромом та іншими мікроелементами, завдяки виростає в море водорості зоастре. Суміш степових ароматів і солоних парів моря формує цілюще повітря, подихавши яким, і діти, і дорослі на рік забудуть про застудах. Він добре діє і на роботу щитовидної залози, і заспокоює нервову систему.
 

Тут знаходиться одна з кращих в Причорномор'ї здравниць - санаторій для дітей з батьками «Скадовськ».
 
 
ЕКСКУРСІЇ
З Скадовська можна зробити екскурсії в Асканію-Нову, історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», на Кримський півострів, вглиб острова Джарилгач на позашляховику. Майже вся територія Джарилгача - це степ, під час проїзду по якій ви обов'язково зустрінуться стада пасуться оленів, муфлонів, кабанів.
Розваги
Уздовж Скадовських пляжів простяглася набережна, де зосереджені всі розважальні заклади: бари, кафе, ресторанчики і дискотеки. Тут же можна взяти напрокат водні велосипеди, човни, вітрильні дошки. Для дітей на пляжі встановлені водні гірки, надувні батути, на набережній в Лунапарк - всілякі атракціони. За дельфінами можна спостерігати прямо з берега.
 

Відкрився в 2012 р дельфінарій - найкраще місце для дитячого дозвілля.