Славське

Славське - один з найпопулярніших гірськолижних курортів, знаходиться в 130 км від Львова, в мальовничій долині річок Опір і Славка. Хребти Бескид і Горгани створили навколо Славського унікальний мікроклімат, що забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігу, який стабільно тримається практично до квітня.
 

Славське дає фору іншим курортам за частиною транспортного сполучення. У селищі є залізнична станція. Також можна дістатися автобусом зі Львова.
 
 
ГОТЕЛІ
У Славському багато баз відпочинку, готелів, пансіонатів, котеджів і приватних садиб. В цілому сфера послуг і інфраструктура розвинені досить добре.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
У Славському кілька зон катання. Гора Тростян підійде для тих, хто добре освоїв техніку катання на лижах чи сноуборді. Довжина спусків - 1500-2000 м. Працює 7 бугельних (в тому числі дитячий ліфт) і 1 крісельний підйомник.
На горі Погар прокладені 2 зелені і 1 червона траса, довжина спусків - 700-800 м. Діють 2 бугельні витяги. Є снігові гармати. Схили Тростяна, Погара оцінять професійні лижники.
Спуски на горі Менчил в урочищі Варшава за своєю складністю не поступаються Тростяна, але на відміну від останнього, тут немає черг на підйомники (2 бугельних). Правда, швидкісний бугель «тарілочка» не дуже зручний для сноубордистів. Початківцям на схилах середньої складності буде важкувато.
Траси гори Політех - це відповідні місця для навчання. Схили пологі, перепад висот - максимум 200 м. До послуг тих, хто катається - 2 бугельні витяги.
На вершині гори Високий Верх у селі Волосянка лісовий покрив відсутній, тому вона продувається всіма вітрами. Величезні площі сніжної і пологої гори як не можна краще підходять для початківців лижників і сноубордистів. Високий Верх пропонує для катання червону, синю і чорну траси. Працюють 3 бугельних і 1 крісельний підйомник.
 

Через розбиті дорори у Славському скі-басами служать УАЗи та вантажівки.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна з'їздити до Львова, заповідник Тустань, на водоспад Шипіт, Кам'янецький водоспад, озеро Синевир.
 
РОЗВАГИ
Катання на снігоходах, квадроциклах, гра в пейнтбол, більярд, боулінг.
На курорті часто проводяться гірськолижні змагання.
У Славському є сауни. Вечорами лижники збираються в кафе, барах, ресторанах і колибах.