Славянск
Лікувальний курорт

Слов'янськ - найстаріший бальнеологічний курорт в Донецькій області, розташований в 120 км від обласного центру. Тут функціонують 4 санаторії. Територія Слов'янського курорту на північному сході Слов'янська займає велику площу в мальовничому лісопарковому масиві в оточенні лікувальних солоних озер. Температура води влітку в них досягає + 22-24 ° С.
Місцевий клімат характеризується великою кількістю сонячних днів, високою іонізацією повітря при його невеликій відносної вологості, майже повною відсутністю вітрів.
З Донецька та інших великих міст області до Слов'янська можна дістатися на маршрутках чи автобусах.
 
ЛІКУВАННЯ
Серед основних лікувальних факторів Слов'янського курорту: лікувальні грязі і ропа (хлоридно-натрієвої типу) солоних озер Ріпне і Сліпне, мінеральна вода Слов'янського, Західно-Слов'янського і Святогірського родовищ, клімат в поєднанні з фізіотерапією. Тут лікують хворих із захворюваннями органів опорно-рухового апарату, органів травлення, дихання, нервової та серцево-судинної систем, гінекологічними хворобами, травмами.
У Слов'янську працюють 3 грязеводолікарні, включаючи радонові і сірководневі.
 

Всі санаторії курорту працюють цілий рік.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Поблизу від Слов'янська знаходиться Національний природний парк «Святі Гори» і ще один відомий курорт Донецької області - Святогорськ.