Смоковец

Найстаріший курорт Словаччини, розташований біля підніжжя Славковского Штіта, об'єднує селища Новий, Старий, Гірський і Долинний Смоковець. Санаторії, які спеціалізуються на лікуванні неспецифічних захворювань дихальних шляхів, зосереджені в Новому, Гірському і Дольному Смоковцях. У Старому Смоковці знаходиться гірськолижний комплекс, він ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Семаківці - курорт з добре розвиненою інфраструктурою і широким вибором розваг.
 

Семаківці належить до кліматичних лікувальним курортам.
 
 
 
ГОТЕЛІ
У Смоковце широкий вибір невеликих приватних готелів, вілл і пансіонів. З готелів найбільш комфортабельним є найстаріший «Гранд» 4 *.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Семаківці - курорт насамперед для початківців гірськолижників. Тут переважають траси легкі та середньої складності. Основні регіони катання - Гребієнок і Якубкова Лука.
Схили Гребіенка підходять і для майстрів лижного спорту, і для початківців. У верхній частині схилу знаходяться важкі траси, де проводяться світові змагання з зимових видів спорту. Нижня частина гори Гребієнок призначена для менш досвідчених лижників.
Траси Якубкова Луки сподобаються лижникам.
У Новому Смоковце є траса для нічного катання. У Гірському Смоковце над готелем Bellevue досвідченим спортсменам підійде досить широкий і крутий схил. Краща санна траса (2,6 км), до того ж освітлюється, знаходиться в Старому Смоковці. Є рівнинні траси, працюють снігові гармати.
На курорті можна взяти напрокат лижне обладнання, звернутися в лижні школи.
 

У Смоковце відмінні умови для дитячого катання: гірськолижні школи, дитячі спуски та дитячі підйомники.
 
РОЗВАГИ
Крім лиж, в Смоковці можна покататися на ковзанах, поплавати в басейні, пограти в боулінг, зайнятися альпінізмом, відвідати сауну або термальні басейни в містечку Врбове. Багато веселих розваг на снігу - сноутюбінг, сноускутер, сноубайках. Фунікулер від Старого Смоковца до Гребіенка - це ще й можливість помилуватися прекрасною панорамою гір. Пропонуються поїздки в аквапарк «Аквасіті» в Попрад, можна відвідати Ждіар, Левоча, Спішський Град, Кежмарок, замок Бойніце.
Вечорами відпочиваючі збираються в барах, ресторанах, на дискотеці.