Сочі

Один з найпопулярніших курортних регіонів Краснодарського краю Великий Сочі складається з чотирьох районів: Центрального, Лазаревського, Хостінского, Адлерского, які мають деякі кліматичні відмінності. Центральний район - це саме місто-курорт Сочі, він самий сонячний, Лазаревський район - найдовший, Хостінскій - найтепліший і Адлерский - найбільш прохолодний.
Сочі - це перш за все море, чудові пляжі, грандіозні аквапарки і маса всіляких водних розваг.
 
ГОТЕЛІ
На курорті розташувалося близько 200 санаторіїв і пансіонатів, великих готелів і готельних комплексів, будинків відпочинку, приватних міні-готелів, дитячих оздоровчих таборів.
 

Найдорожчі готелі класу лакшері розташовані в Центральному районі.
 
 
ПЛЯЖІ
Пляжі Великого Сочі в основному галькові-кам'янисті, іноді в них вкраплюються пісок.
Кілька піщаних пляжів є біля кордону з Абхазією.
На узбережжі зустрічаються обладнані пляжі від готелів, санаторіїв, пансіонатів. Вхід на ці пляжі в основному платний. Лежаки і парасольки в більшості пансіонатів видаються при пред'явленні курортної книжки.
Міські пляжі - це комфортабельні пляжні території, що мають вільний доступ як для відпочиваючих, так і для жителів міста-курорту.
Значну частину узбережжя складають «дикі» пляжі.
 
ЛІКУВАННЯ
Практично всі здравниці міста-курорту практикують лікування мінеральними водами як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Сочі є не тільки бальнеологічним, але і грязелікувальні курортом завдяки багатим родовищам мулових грязей.
Санаторно-курортне лікування проводиться за наступними напрямками: захворювання органів травлення, опорно-рухового апарату, органів дихання, нервової системи, шкіри, системи кровообігу, гінекологічні і урологічні хвороби, порушення обміну речовин, очні недуги.
 
ЕКСКУРСІЇ
Реліктові ліси, сплав по гірських річках, джипінг, рафтинг, дайвінг, морські прогулянки, Змейковскіе і Агурский водоспади, парки «Рів'єра» і «Дендрарій», Абхазія, озеро Ріца, Новоафонських печери і монастир, дольмени, Дім чаю, форелеві господарства, дельфінарій .
Музеї історії є в кожному районі Сочі, Художній музей, Державний літературно-меморіальний музей Миколи Островського.
 
РОЗВАГИ
Театри, цирк, Зал органної та камерної музики, парки з атракціонами для дітей і дорослих, дискотеки, нічні клуби, кафе і ресторани з найрізноманітнішою кухнею. Для активного відпочинку є вибір між яхтами, зануреннями з аквалангом, серфінгом і аквапарками.
У Сочі влітку проводиться фестиваль «Кінотавр» (в 2012 році він пройде 3-10 червня), щорічний літній кубок «КВН», фестиваль «Море пива».
 

У селищі Лоо знаходиться єдиний на всьому Чорноморському узбережжі цілорічний аквапарк «АкваЛоо».