Сонячний День

Курорт Сонячний День являє собою елітний туркомплекс з чотирьох готелів 3-5 *, які пройшли повну реконструкцію на початку 2000-х років. Територія курорту - обгороджений великий природний парк, каскадом спускається до моря. Сонячний День впритул примикає до Св. Костянтина і Олени. Курорт пропонує переважно тихий і розмірений відпочинок у поєднанні з бальнеологічними програмами в сучасних оздоровчих центрах.
Сонячний День ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Також курорт має в своєму розпорядженні прекрасними можливостями для ділового туризму, зокрема конференц-залами з сучасним обладнанням.


Сезон на курорті відкривається в травні і триває аж до жовтня.
 

ПЛЯЖІ
Пляжі Сонячного Дня - з золотистим піском, море дрібне і чисте, з пологим входом, що прекрасно підходить для дітей. Характерна риса курорту - порізана берегова лінія, де мальовничі бухти з пляжами чергуються з кам'янистими скелями.
 
ЛІКУВАННЯ
У Сонячному Дні працюють 2 бальнеологічних центру. Мінеральна вода в відкриті і криті басейни надходить з гіпертермальні джерела (+ 28-32 ° С). Вода слабомінералізована, містить гідрокарбонати, натрій, кальцій, магній, сульфіди і хлориди. Її цілющі властивості використовують для лікування захворювань серцево-судинної і нервової систем, опорно-рухового апарату, органів дихання, шкірних хвороб, порушень обміну речовин і т. Д.
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна з'їздити на екскурсії в Несебр, Варну, Балчик, Добрич, Софію, в монастирі.
 
РОЗВАГИ
Прихильники активного відпочинку знайдуть на курорті заняття до душі: на пляжі - віндсерфінг, водні лижі, водні мотоцикли, водні велосипеди, «банани», яхти, катера; в парку - велосипеди, теніс, джоггінг; в готелях - фітнес, більярд, настільний теніс. На пірсах можна рибалити.
Є дитяча анімація, дитячі клуби.
Пропонується джип-сафарі, ритуал «Болгарське весілля», національний вечір.