ЄгипетЄгипет

Сома-Бей

Сома-Бей розташований у відокремленій бухті нової курортної зони Абу-Макаді на півострові Абу-Сома. Відпочинок тут сподобається туристам, які цінують комфорт, гарне обслуговування та бажаючим побути у спокійній атмосфері.
 
ГОТЕЛІ
Готелі в Сома-Бей переважно мають категорію 4–5*, причому дуже непоганого рівня, про який говорять самі назви керуючих міжнародних ланцюжків: Sheraton, Iberotel, Swiss Inn, Le Meridien. Побудовано готелі у яскравому східному стилі.
Готелі стоять на безлюдному березі, в окрузі немає населених пунктів. До галасливої ​​Хургади майже 50 км.
 
ПЛЯЖІ
Довгі смуги білих піщаних пляжів, а також зона для купання і віндсерфінгу, що охороняється, простягаються як у південній, так і в західній частинах півострова. Північну та східну сторони Сома-Бей облямовують рифи.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Сома-Бей можна зробити автобусні або авіаекскурсії в долину Ніла, Луксор, Каїр. Неподалік від курорту розташовані монастирі Св. Павла та Св. Антонія, а також каменоломні Монс Клаудіанус та Монс Порфірітес.
 
РОЗВАГИ
На аматорів підводного плавання чекають коралові рифи. Тут можна познайомитися з найбагатшою флорою та фауною підводного світу та пошукати скарби біля затонулих кораблів. Також можна зайнятися віндсерфінгом, вітрильним спортом, тенісом, сквошем та багатьма іншими видами спорту.
 

У Сома-Бей знаходиться один із найкращих в Єгипті гольф-клубів.