Сопот

Курорт Сопот, розташований на Балтійському узбережжі, називають північним Монте-Карло і літньою столицею Польщі. Він створений для відпочинку і розваг. Сопот - центр міської агломерації Трехградье, що включає крім нього Гданськ і Гдині. Ліси, що оточують це невеличке місто, унікальний мікроклімат і бальнеологічні можливості приваблюють сюди туристів. У Сопоті можна пірнути у вир курортного життя на пішохідній вулиці Героїв Монте-Кассіно або знайти відокремлене місце для роздумів.
 
ГОТЕЛІ
У Сопоті є можливість розміститися в готелях 2-5 *, понесених, апартаментах. Також працюють санаторії.
 
КЛІМАТ
Клімат Сопота прекрасно підійде людям, що погано переносять літню спеку. Вода в морі прогрівається влітку до +17 ° С.
Середня температура повітря:
Квітень +10 ° C
Травень +15 ° C
Червень +17 ° C
Липень +20 ° C
Серпень +19 ° C
Вересень + 17 ° C
 
ПЛЯЖІ
Сопотський піщаний пляж - широкий, чистий, упорядкований і безпечний - простягнувся на 4,5 км.
 

Алкоголь на пляжах Сопота можна розпивати з 9:00 до 18:00.
 
 
ЛІКУВАННЯ
Профіль сопотських санаторіїв - цукровий діабет, ожиріння, кардиопатия, ревматологія, серцево-судинні захворювання, хвороби органів опорно-рухової і дихальної систем.
У Сопоті є джерело Св. Войцеха з хлоридно-натрієвої, бромідной і йодної водою (солянкою). Її, а також торф і бруду використовують для бальнеопроцедур.
Пропонуються оздоровчі та спа-програми на тиждень або вікенд.
 
ЕКСКУРСІЇ
Можна з'їздити в Гдині, Гданськ, на півострів Хель, в Жулави, озерний край Кашуби, музей під відкритим небом біля села Вдзидзе-Кішевске, комплекс замків Тевтонського ордена в Мальборку.
 
РОЗВАГИ
Теніс, катання на катамаранах, велосипедах, верхова їзда, міні-гольф, фітнес-клуби, басейни, стінки для скелелазіння. У Пуцький (між Трехградье і півостровом Хель) відмінні умови для віндсерфінгу і заняття вітрильним спортом.
Чудовий для прогулянок Трехградскій краєзнавчий парк. З дітьми можна відправитися в аквапарк.
Цінителі мистецтва можуть побувати на театральних виставах, концертах в Лісовий опері, а в вересні - на Міжнародному пісенному фестивалі. Між Гданськом і Сопотом холостих Олива, відома органом в Кафедральному соборі, там проводиться Міжнародний фестиваль органної музики.
Численні ресторани, бари, кафе і нічні клуби, а також казино чекають любителів нічних розваг.
 

Сопот відомий найдовшим дерев'яним молом в Європі (понад півкілометра).