Спліт

Спліт – це місто-порт, місто-курорт та місто-музей в одній особі. Найбільше місто Далмації гармонійно поєднує старе та нове: сучасні будівлі зі скла та бетону є сусідами з будинками XV–XIX століть. Спліт приваблює своїми історичними пам'ятками та культурними подіями, модерновими готелями та найкращими пляжами на узбережжі.
Аеропорт розташований за 25 км від Спліту.
 

 
У Спліті знаходиться найменша вулиця у світі, назва якої перекладається як «Дай мені пройти».
 
ГОТЕЛІ
Розміститися на курорті можна у сучасних готелях 3–5*, апартаментах, кемпінгу.
 
ПЛЯЖІ
Усі пляжі в районі Спліту вкриті дрібною галькою. Соснові ліси підступають до краю води.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Палац Діоклетіана, Етнографічний музей, Міський музей, гора Мар'ян. Оглянути визначні пам'ятки можна також на сегвеї або велосипеді.
Можна відвідати Солін, Оміш, Шибеник, місто-музей Трогір, острови Брач, Хвар, Віс, Шолта. Любителі природи можуть обирати між національними парками – Крка, Плітвицькі озера та Корнаті.
 

 
Туристична карта Splitcard дає знижки на затребувані туристами послуги, безкоштовне або зі знижками відвідування музеїв, галерей, ресторанів та інших місць.
 
РОЗВАГИ
У Спліті з 15 липня по 15 серпня проводиться Літній фестиваль, під час якого влаштовуються концерти та театральні вистави на відкритому повітрі. Авангардне мистецтво представлене на Фестивалі творчого безладдя.
Курортне життя не затихає на набережній з численними ресторанами та кафе. Продовжити веселощі можна у нічних клубах, на дискотеках.