Сураттхані

Сураттхані - курортне місто, розташоване в південному Таїланді, в гирлі річки Тапі, що впадає в Сіамську затоку. Він не належить до модних курортів і більше підходить тим, хто прагне до відокремленого відпочинку.
 

Багатьма мандрівниками Сураттхані використовується як перевалочний пункт для поїздки на прилеглі острови — Самуї, Тао, Пханган.
 
ПЛЯЖІ
До переваг піщаних пляжів курорту можна віднести їхню порівняльну малолюдність, яка відзначається протягом усього року.
 
ЕКУСКУРСІЇ
У Національному музеї зібрано артефакти, знайдені під час археологічних розкопок. Інтерес у Сураттхані є міським святилищем, Колонним храмом, храмом Паттханарам.
З пагорба, що знаходиться поряд із містом, відкривається чудова панорама місцевості. На його вершині стоїть ступа Сі Сурат.
Екскурсії на прилеглі острови з цілими садами коралових рифів, на плантації кокосових пальм, в Національний парк Кхао Сок, в розплідник мавп.
 
РОЗВАГИ
На курорті можна зайнятися рафтингом або сафарі, покататися на каное озером Чеу Ларн. Талад Саньоа – базарна пішохідна вулиця, де у вечірній час відкривається нічний базар.
На курорті є багато ресторанів і кафе, де пропонуються смачні місцеві страви.
13 квітня у Сураттхані відзначають Тайський новий рік (фестиваль на воді), у серпні – фестиваль Бун Сад Дін Сіб, присвячений помину предків, а у жовтні – фестиваль Чак Пхра, яким відзначають завершення сезону дощів.
 

Романтичну вечерю можна провести, милуючись красою природи, на човні на річці Тапі.