ЄгипетЄгипет

Таба

Таба розташована на Синайському півострові на самому кордоні з Ізраїлем. Місцезнаходження курорту забезпечує його привабливість - звідси відкривається чудовий краєвид відразу на 3 країни: Ізраїль, Йорданію та Саудівську Аравію. Тут панує спокійна атмосфера (проти бурхливим рухом Шарм-эль-Шейха). Відпочинок у Табі рекомендують діловим людям, втомленим від суєти, сімейним парам, які віддають перевагу усамітненню, дайверам-новачкам — завдяки вкрай мілководним рифам, які легко досягти з берега. Курорт також чудово підходить для проведення корпоративних заходів, конференцій, семінарів.
 

У прикордонній Табі туристам потрібно завжди мати при собі паспорт. Не рекомендується ходити містом після настання темряви.
 
ГОТЕЛІ
У Табі представлені готелі і 3*, і 4*, але найбільше п'ятірок. Готелі хороші для сімейного відпочинку: для маленьких туристів обладнані майданчики, басейни-жабники, ігрові кімнати.
 
ПЛЯЖІ
Піщаний пляж розташований в оточенні суворих скелястих гір. Поруч знаходиться дуже гарний фіорд. Коралові рифи розташовані досить близько від берега, тому у воду на більшості пляжів рекомендується входити до гумового взуття.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З Таби можна здійснити екскурсії в Каїр, до монастиря Св. Катерини та до гори Мойсея, до Кольорового каньйону, до Петра (Йорданія) та Єрусалиму (Ізраїлю). У самій Табі є Історичний музей.
 

Тільки з Таби можна відвідати острів Фараонів, де збереглася фортеця хрестоносців.
 
РОЗВАГИ
На острові Фараонів знаходиться кораловий риф - одне з найпопулярніших місць для підводного занурення. З узбережжя Таби відходять невеликі катери, які за пару хвилин доставляють туристів на острів. У вечірній час тут влаштовуються світлозвукові вистави.
Крім того, популярні поїздки до пустелі на верблюдах, мотосафарі. Також можна відправитися на квадроциклах каньйонами, пограти в гольф.