Тамілнад

Тамілнад - найпівденніший індійський штат. Він відомий величезною кількістю індуїстських храмів. Мальовниче узбережжя з прекрасними пляжами оцінять любителі поніжитися на сонці.
Переліт із Делі до столиці штату, місто Ченнай, займає приблизно 3 години. Залізниця з'єднує штат із усіма великими містами країни.
 
КЛІМАТ
Клімат у Тамілнаді тропічний, без різкої зміни погоди між літом та взимку. Захищений гірською грядою штат мало схильний до дії південно-західного мусону, який обрушується на значну територію Індії з червня по вересень. Тому Тамілнад – гарний варіант пляжного літнього відпочинку в Індії.
Влітку вода прогрівається до +28 °С.
Середня температура повітря:
квітень +35 °С
травень +38 °С
червень +37 °С
липень +35 °С
серпень +35 °С
вересень +34 °С
 
ГОТЕЛІ
Тамілнад пропонує різні варіанти розміщення: від висококласних та дорогих готелів до скромних хостелів. У більшості готелів сніданок включено у вартість проживання.
 
У невеликих готелях пропонується зазвичай вегетаріанське меню. Різноманітний вибір страв можна знайти у дорожчих готелях та ресторанах.
 
ПЛЯЖІ
Пляж Марина, найдовший в Індії, розташований на східній стороні Чена. Це одне з найпопулярніших місць для спостереження за розкішними заходами сонця і східцями. Купання тут небезпечне, тому що відливна течія занадто сильна.
Популярний курорт Мамаллапурам має у своєму розпорядженні великий піщаний пляж.
Рамешварам - невеликий острів, розташований на краю Індійського півострова - оточує дуже спокійне море з кораловими рифами. Пляж ідеальний для купання та прийняття сонячних ванн.
Каньякумарі – унікальний пляж з різнокольоровим піском. Його берег кам'янистий і навіть небезпечний, тому тут не стільки купаються, скільки милуються заходами сонця і східцями.
Ковелонг - єдиний курорт 5 * штату.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Тамілнаді налічується понад 30 тис. храмів. Популярні місця для відвідування - Канчіпурам, Мамаллапурам, Мадурай, Тіручірапаллі, Пондічеррі, Танджавур, Ченнай та ін.
 
В храмах індуїстів є дивовижні музичні колони, що видають при ударі звуки нот гами. Найбільш відомі знаходяться у храмах Тирунелвелі, Сучіндрама, Алвартирунагарі та Мадурай.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися серфінгом, взяти напрокат яхту, катер або катамаран.
У Тамілнаді проводяться різні народні свята: у середині квітня святкують тамілнадський Новий рік (Чітірай), у вересні-жовтні — Наваратрі Голу — свято жінок, присвячене богині Дурги.Ф