Танжер

Танжер розкинувся амфітеатром навколо півкруглої бухти на високому скелястому березі Гібралтарської протоки на півночі Марокко. У місті гармонійно переплелися африканський та європейський стилі: караван-сарай, касба, медина та площа Франції, район Ла-Монтань, будівлі в європейському стилі, готелі та кафе з французькими назвами. Танжер нерозривно пов'язаний з іменами багатьох всесвітньо відомих художників, які мешкали тут і черпали натхнення.
 

Танжер розташований у місці, де зустрічаються Атлантика та Середземне море. З двох мисів Танжера можна спостерігати надзвичайно красиві сходи та заходи сонця. З мису Малабата за 10 км на схід від міста видно, як сонце встає із Середземного моря, а з мису Спартель за 12 км на захід від Танжера — як воно сідає в Атлантичний океан.
 
КЛІМАТ
У Танжері м'який клімат, місто захищене від сильних західних вітрів із океану.
Середня температура повітря:
квітень +19 °C
травень +22 °C
червень +25 °C
липень +28 °C
серпень +29 °C
вересень +27 °C
 
ПЛЯЖІ
Безпосередньо у самому місті пляжі не дуже чисті. Найкращі пляжі знаходяться на захід від Танжера.
 
ЕКСКУРСІЇ
Музей археології; сади Мендубії; Геркулесові стовпи на мисі Спартель - ланцюг печер, які під час припливу заповнюються водою; руїни давньоримського міста Котта; гори Риф.
 
РОЗВАГИ
У розпорядженні любителів активного способу життя – гольф, вітрильний спорт, теніс, крикет, плавання, верхова їзда, стрілянина з лука.
Розслабитися душею та тілом можна у хаммамах, садах, спа-центрах.
У Танжері проводиться Міжнародний фестиваль "Танджаз" (кінець травня - початок червня), музичний фестиваль "Середземноморські ночі" (липень).
Площа Гран-Сокко – найжвавіший ринок Танжера. У маленькому рибальському порту Ксар-Ес-Сегір по суботах працює жвавий та дуже колоритний базар.
Нічне життя міста яскраве та різноманітне: бари, паби, клуби, фортепіанні бари, казино, дискотеки, кабаре.
 

Місцеві кафе пам'ятають відомих художників. Найвідоміші місця – Grand Cafe de Paris, Cafe de France, El Minzah, Hafa