Татранска Ломніца

Татранська Ломніца розташована в 18 км від Попрада. Головна визначна пам'ятка цього регіону - друга за висотою вершина Високих Татр - Ломницький Штіт (2634 м над рівнем моря). У місті хороша інфраструктура.
Сезон катання на лижах зазвичай триває з грудня до початку травня.
 

Татранська Ломніца буде цікава молоді - через різноманітної нічного життя.
 
 
ГОТЕЛІ
Курорт має в своєму розпорядженні готелями 2-4 *, а також пансіонами, апартаментами, кімнатами. Деякі туристи воліють зупинятися в гірському селищі Ждіар - заповідний районі дерев'яного народного зодчества.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
У Татранська Ломниці 2 райони катання: Скальнате-Плесо - для підготовлених лижників, Ями - для початківців. Високогірна сідловина Ломницьке Сідло - для досвідчених спортсменів, тут найкрутіша траса з зоною фрірайду. Є бігові траси, тобогган. На курорті можна кататися ввечері на освітлюваної трасі. Проблеми зі снігом вирішують снігові гармати.
Працюють пункти прокату, лижні школи.
 
РОЗВАГИ
До послуг відпочиваючих басейни, сауни, тренажерні зали, боулінг, криті тенісні корти. Можна покататися по гірській дорозі Татрабобі, відвідати Ждіар, Беліянскую печеру. Пропонуються екскурсії в Спішський замок, музей Татранского національного парку. Від Скальнате-Плесо можна піднятися на Ломницький Штіт, де знаходиться обсерваторія.
Веселу нічне життя туристам забезпечують ресторани, кафе, нічні бари, дискотеки, казино.