Терми Чатеж

Лікувально-оздоровчий курорт Терми Чатеж розташований на березі річки Сави в оточенні лісів. Субальпійський клімат, м'які зими та помірно спекотне літо роблять цей курорт привабливим для відпочинку та лікування практично цілий рік. Найкращий час для лікувально-реабілітаційних програм — січень-квітень та жовтень-грудень.
 

Це чудове місце для відпочинку з дітьми будь-якого віку.
 
 
 
ГОТЕЛІ
Курорт є містечком, на території якого розташовані готелі, кемпінг, лікувальний центр. Гольф-готель «Замок Мокрице» збудований усередині середньовічного замку, поруч знаходяться гольф-поля.
 
ЛІКУВАННЯ
Термальна вода (+41–61 °С) з 11 свердловин Терми Чатеж та природні грязі показані для лікування захворювань опорно-рухового апарату, травного тракту, серцево-судинних та неврологічних хвороб.
 

На курорті пропонуються: сеанси краси, школа для схуднення, акупунктурний масаж, лабораторні дослідження, ЕКГ, економетрія, функціональне тестування фізичної підготовки, стоматологічні послуги, спортивно-оздоровчі програми.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Замки Мокриці та Брежиці, селище Костаневиця, картузіанський монастир Плетір'я. Екскурсії винними дорогами Словенії, Любляну, Постійну Яму, Загреб.
 
РОЗВАГИ
Серед популярних розваг – відвідування Термальної Рів'єри – комплексу критих та відкритих басейнів з термальною водою, обладнаних всілякими водними атракціонами для дітей та дорослих. Окрім того, готелі пропонують власні розважальні програми.
 

Скористатися послугами Термальної Рів'єри можна, приїхавши з іншої місцевості на 1 день. У цьому випадку вхід коштуватиме $8–10.