Терми Олімія

Курорт Терми Олімія розташований на південному сході Словенії, на березі річки Сотли, в оточенні передальпійських пагорбів. Тут панує ідея велнесу, яка реалізується в заняттях спортом, догляді за тілом і душею, процедурах, що омолоджують, релаксації на природі. Термальна вода, повітря, мінеральні багнюки фанго — основні цілющі фактори. У Терми Олімія можна їхати як за лікуванням, так і за профілактикою можливих захворювань і просто заради відпочинку та зняття стресу.
 
ГОТЕЛІ
На курорті кілька готелів рівня 3-4 *, кемпінг, котеджне селище.
 
ЛІКУВАННЯ
Магнезієво-кальцієва гідрогенкарбонатна термальна вода - головна цінність Терм Олімія.
Курорт спеціалізується на лікуванні ревматичних та шкірних захворювань, реабілітації після спортивних травм. Велика увага приділяється профілактичним програмам, спрямованим насамперед на офісних працівників.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можна відвідати містечко Олімія, де знаходиться одна з найдавніших аптек у Європі, Рогашку Слатину, Павлинський монастир, Козянський парк, паломницькі святі гори.
 
РОЗВАГИ
Для активного відпочинку на курорті пропонуються теніс, футбол, гольф, баскетбол, волейбол, бадмінтон, боулінг, прогулянки на велосипедах.
У Термах Олімія є кілька велнес-центрів, влітку також працює термальний парк Aqualuna. Курорт відомий найбільшою кількістю саун у Словенії – їх 9 і вони різнокольорові.
 

Велнес-комплекс «Орхіделіа» щоп'ятниці пропонує вечірнє купання для нудистів.