Токіо

Столиця Японії - одне з найбільших мегаполісів світу і наймолодше серед основних японських міст. Токіо розташований на Тихоокеанському узбережжі острова Хонсю. У цьому місті дивовижно уживаються хмарочоси, світові фінансові та торгові центри, а також вузькі вулички з будиночками з паперовими перегородками.
Токіо перенасичений людьми. Середня густота населення тут — 800–1000 осіб на 1 кв. км.
 

Центру міста у звичному для нас розумінні у Токіо немає. Є кілька районів, що утворюють місто. Переміщатися по них бажано пішки, щоби максимально відчути їх неповторний колорит.
 
КЛІМАТ
Токіо, перебуваючи у помірному поясі, має досить м'який клімат протягом усього року. Літо спекотне та вологе. Найкращий час для поїздки до японської столиці — кінець березня — травень чи жовтень-листопад.
Середня температура повітря:
квітень +18 °C
травень +23 °C
червень +25 °C
липень +29 °C
серпень +31 °C
вересень +27 °C
 
Екскурсії
До основних визначних пам'яток належить Токійська телевежа, комплекс ультрасучасних хмарочосів «Три вежі» на острові Харумі, оглядовий майданчик 45-поверхового хмарочоса мерії Токіо, «міст Японії» Ніхонбасі. Місто також відоме своїми музеями.
Дух старої Японії зберіг район Асакуса.
Імператорський палац Коке, оточений кам'яною стіною та ровом, заповненим водою, прихований від очей. У цю офіційну резиденцію імператора пускають лише двічі на рік: 2 січня, японський Новий рік, і 23 грудня — у день народження імператора. В інші дні можна відвідати Східний парк палацу та Imperial Palace Plaza, що знаходяться безпосередньо перед головним входом на територію палацу – мостом Нідзюбасі.
Храмовий комплекс Асакуса Коен з буддійським храмом Сенсодзі та синтоїстський храм Мейдзі з чудовим парком. Національний парк Нікко з синтоїстським храмом Тосегу. В Омії (30 км від Токіо) знаходиться унікальний Парк Бонсай. Можна відвідати Камакуру, колись столицю країни; вирушити на екскурсію «Дорогий самураїв».
 
 
 
РОЗВАГИ
У Токіо безліч художніх галерей, театрів, де можна побачити вистави Кабукі, Бунраку (складна форма лялькового театру), театру Але.
Оригінальна розвага - турніри з боротьби сумо.
Можна вирушити в морський круїз або на прогулянку Токійською затокою.
Дітям сподобаються парки розваг Tokyo Disneyland і Tokyo Disneysea, зоопарк, Акваріум морського життя та парк Kasai Rinkai.
Токіо якнайкраще підходить для любителів активного нічного життя, пропонуючи величезний вибір барів, дискотек, нічних клубів, ігрових залів, караоке.
У Японії варто побувати тим, хто хоче на власні очі побачити Фудзі та цвітіння сакури, відвідати театр Кабукі та потрапити на парад фанатів манги, перейнятися ідеєю здорової японської кухнею, відчути цілющу дію гарячих джерел та оцінити бойові мистецтва та традиційні види спорту.