Торонто

Торонто - найбільше місто Канади та культурний центр англомовної частини країни, розташоване на березі озера Онтаріо. Хмарочоси ділової частини міста є сусідами з малоповерховою забудовою більшості районів. Торонто - одне з найбільш багатонаціональних міст у світі, тому тут чимало національних кварталів, де компактно проживають французькі, італійські, португальські, китайські та багато інших громад.
Торонто, як правило, є воротами до Канади для більшості іноземних мандрівників.
Час у Торонто відстає від київського на 7 годину.
 
КЛІМАТ
Торонто знаходиться у зоні вологого континентального клімату. Усі сезони чітко виражені. У липні-серпні досить висока вологість через короткі, але часті зливи і високу температуру повітря. Тому краще їхати в Торонто наприкінці весни – на початку літа або наприкінці літа – на початку осені.
Середня температура повітря:
квітень +12 °C
травень +19 °C
червень +24 °C
липень +27 °C
серпень +26 °C
вересень +22 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія по місту; прогулянка на теплоході вздовж берегової лінії; вертолітна екскурсія; особняк Каса Лома; залишки дерев'яних стін та споруд форту Йорк; будівлю суду Осгудхол; католицький собор Св. Михайла; англіканський собор Св. Якова; замок Спедіна; Форт-Джордж; оглядовий майданчик вежі CN Tower. Також пропонуються екскурсії на виноробні.
PATH - підземне місто на 12 рівнях, де є все: від офісів, магазинів та ресторанів до парків із фонтанами.
Цікавими є Музей кленового сиропу, Центр мистецтв, Королівський музей Онтаріо, центр Генрі Мура, Музей кераміки, Музей канадського мистецтва Мак-Майкл, Зал хокейної слави.
З Торонто організовуються поїздки до Ніагарського водоспаду.
 
РОЗВАГИ
Для любителів спорту місто пропонує тенісні корти, відкриті та криті басейни, поля для гольфу, рафтинг, подорожі на байдарках, каяках. Можна вирушити на рибалку, покататися верхи.
У Торонто безліч парків, більшість із них мають спеціально обладнані місця для пікніків.
З дітьми можна побувати у зоопарку, аквапарках, парку African Lion Safari, парку птахів Bird Kingdom.
У червні у Торонто проходить арт-фестиваль Luminato та Toronto Jazz Festival.