КанадаКанада

Торонто

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО ТОРОНТО (5 годин) 
 Дізнайтеся по-справжньому, що означає відчути себе часткою найбільшого та жвавішого міста Канади. Під час нашої одноденної екскурсії перед Вашими очима оживає минуле та сьогодення Торонто. Ви побачите все найцікавіше, що є у цьому місті!
Маршрут: берег озера, університет, Парламент провінції Онтаріо, City Hall - мерія Торонто, театральний та фінансовий райони, Золота миля міста, Rogers Center, CN Tower - найвища телевежа у світі, перлина Торонто замок Casa Loma, один з найдорожчих районів міста - Forest Hill, Harbourfront - місце звідки починається район розваг, китайський квартал міста, один з найкрасивіших парків міста - High Park, вулиці King і Queen, підземне місто та багато іншого, що Ви побачите і про що Вам розкажуть наші російськомовні гіди час цієї захоплюючої екскурсії.
 
 
ДУХ ОНТАРІО (8,5 годин)
 Ласкаво просимо в місця, насичені неповторним трохи старомодним духом сільського Онтаріо, що пронизує міста і села, які ми проїжджатимемо з вами. Ми поїдемо з Вами тихими дорогами, які прорізають ковдру полів і ферм, і де зустрічаються транспортні засоби, що «повільно рухаються», а по простому, кінні екіпажі менонітів.
Перша зупинка – чудовий і найбільший у Канаді фермерський ринок Сент-Джекобс. На ринку ви знайдете свіжі продукти з місцевих садів і ферм, чистий кленовий сироп, м'ясо, сир, випічку - все, що тільки може побажати найвибагливіший гурман. Унікальність цього ринку в тому, що багато продуктів, що продаються тут, є органічно чистими, тому що вони вирощуються на фермах менонітів, які виходжують овочі, фрукти, птицю і готують продукти так само, як робили їхні предки протягом кількох століть. А це означає – жодних нітратів, гормонів та хімії. Все натуральне та надзвичайно смачне! На цьому ринку ремісники та художники, які приїжджають сюди з усього Південного Онтаріо, пропонують свої роботи, тут можна знайти ювелірні прикраси, домашній декор, меблі, одяг, інструменти та багато іншого. 600 виробників! А чого варті виступи вуличних музикантів! Повертаючись із ринку, заглянемо у чудове містечко Сент-Джекобс, щоб відвідати кілька цікавих виставок; зокрема, присвячену менонітам, які були першими поселенцями цих місць.
Звідси дорога веде нас до Стратфорда. Місто було засноване в 1832 році, назване на честь Стратфорда-на-Ейвоні, старовинного міста в Англії, і є його містом-побратимом. Милуємось оригінальною архітектурою, відвідуємо Шекспірівський сад та район міста, де проводиться щорічний Стратфордський Шекспірівський театральний фестиваль. І хоча місту ще немає і 200 років, його дух та архітектура перенесуть нас до Англії, а розповідь одного з найкращих гідів компанії допоможе ще краще впізнати та полюбити цю перлину Південного Онтаріо.
 
 
КЛЯЙНБУРГ (7 годин)
 У цей тур входять відвідування музею “Групи Семи”, який розміщується в колишній садибі приватного колекціонера Роберта МакМайкла, який згодом подарував садибу з колекцією мешканцям провінції Онтаріо. Музей є гордістю Канади і може конкурувати з федеральними зборами картин. Будинок складений з дуже старих колод і сам собою представляє цікаве видовище. Садиба знаходиться у чудовому парку, в якому є сарайчик – колишнє ательє Тома Томпсона. Він був куплений Макмайклом, перенесений до Клейнбурга і зібраний там знову. Також ви побачите меморіальний цвинтар, у якому за попередньою домовленістю покояться останки “Групи семи”. Далі йде прогулянка містом. Ви подивіться старовинні будинки 19-го ст. У Вікторіанському стилі, перетворені на магазинчики для сувенірів. Потім, надається можливість пообідати - або в старовинному ресторанчику "Д-р Хаус" або в кабачку англ. стиль з традиційним пивом.
 
 
ЗЕЛЕНЕ НАМИСТО ТОРОНТО (7 годин)
 Це подорож парками над озером Онтаріо. Ми починаємо свій тур з High Park - розповідаємо про традиції паркової архітектури, класичні англійські та французькі парки. Переїжджаємо до Toronto Music Garden – розповідаємо про новаторський підхід – інтерпретацію симфонії І.С. Баха язик паркової архітектури. Наш шлях лежить вздовж озера Онтаріо на схід. У районі Скарборо милуємось величними 50-метровими скелями, каменем-фонтаном в Rozetta парку. Звідси наш шлях лежить у Gildwood. Вивчаємо незвичайну колекцію подружжя Clark – архітектурні фрагменти, залишки старовинних будівель Торонто. Експозиція розставлена ​​просто неба, серед природного ландшафту. На зворотному шляху відвідуємо величний Edward park, базовий майданчик Ботанічного саду Торонто.
 
 
НІАГАРСЬКИЙ ВОДОСПАД (9,5 годин) 
 Сідайте та відпочивайте, поки наші дружні та досвідчені гіди розповідають Вам про кожну пам'ятку цього одноденного туру. Тур включає оглядовий розповідь про історію країни та містах, що знаходяться на шляху до водоспадів; розповідь про Ніагарські водоспади; вулицю “Clifton Hill” - вулиця музеїв та розваг, відвідування міста “Niagara-On-The-Lake” - першої столиці Верхньої Канади, одне з найкрасивіших міст Англійської Канади. Відвідування виноробні із дегустацією вин для всіх бажаючих.
 
 
30 000 ОСТРОВІВ (11 годин)
 Цей одноденний тур на околицях Торонто веде до озера Гурон у Місію Св. Марії та до перших поселень європейців на території Онтаріо. При Місії розташований музей із докладними експозиціями: вігвами індіанців, келії місіонерів, французькі дерев'яні церкви. Круїз 30 000 островів по озеру Гурон. Церква Martyr's Shrine - “Святиня великомучеників”, присвячена першим французьким місіонерам, і освячена Папою Римським у 1983 році.