Трувіль

Нормандське місто Трувіль на узбережжі Ла-Маншу відокремлюють від Парижа 200 км. Пляж з дрібним піском, архітектурне багатство, мальовничий рибний порт, пожвавлення, що панує в Трувілі круглий рік, створюють неповторну атмосферу, яка так приваблювала і приваблює сюди відомих письменників і художників.
 
Трувіль також хороший для сімейного відпочинку з дітьми.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
Пропонуються літературна, рибальське екскурсія. Можна відвідати Музей Трувіль, з'їздити в Довіль, Мон Сен-Мішель, Жерсена.
 
РОЗВАГИ
Трувіль пропонує різні варіанти для активного відпочинку. Перш за все, це водні види спорту: ходіння під вітрилом, серфінг, катамарани, басейни. А також гольф, верхова їзда, теніс, повітряні прогулянки. У Парку розваг можна знайти підходяще за смаком.
Для дітей є Бебі-парк, Пляжний клуб, акваріум.
Романтикам припаде до душі прогулянка по місту в старовинній колясці, запряженій кіньми, на катері вздовж узбережжя Трувіль і Довіль. Можна з'їздити в Довіль в центр «Талассо-спа».
Азартні особи не забудуть побувати в казино. Увечері естафету розваг перехоплюють дискотеки, нічні бари.
Круглий рік в Трувілі відбуваються різноманітні спортивні та культурні події: автомобільне ралі, кінні змагання, Антикварний салон, Тиждень джазу, Дні Марселя Пруста, Дні Савіньяк.
 
Відвідування місцевого ринку, де завжди можна знайти свіжу рибу і морепродукти, - одне із задоволень, які очікують туристів в Трувілі.