Цавтат

Цавтат - невелике місто за 20 км від Дубровника, що розташувалося на південних схилах півострова, більша частина якого вкрита соснами та кипарисами. Популярність цього курорту підкріплює і його багата культурна та історична спадщина.
 

 
Цавтат не можна назвати галасливим та веселим курортом, йому більше підійде звання найромантичнішого та спокійнішого міста.
 
ГОТЕЛІ
На курорті розташовані кілька готелів 3-5*. Всі вони знаходяться на березі моря, а до центру Цавтата від них 15-20 хвилин ходьби.
 
ПЛЯЖІ
Готелі мають комфортні пляжі з дрібною галькою, а вздовж прогулянкової доріжки пляжі природні, з великим камінням. Пляж у вигляді платформи зі сходами для входу в море та скелястий пляж із найчистішим морем знаходяться біля готелю Croatia.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Цавтаті варто переглянути Княжий палац, собор Св. Миколая, каплицю Св. Року, Францисканський монастир, мавзолей сімейства Рачич, палац ректора. На околицях міста збереглися руїни іллірійських, грецьких і римських поселень.
З курорту пропонуються екскурсії до Дубровника, на острів Млет, у винні льохи півострова Пельєшац, до сусідньої Чорногорії.
 
РОЗВАГИ
У Цавтаті популярні дайвінг, риболовля, теніс, катання на велосипеді. Для любителів піших прогулянок прокладено доріжку для прогулянок вздовж берега завдовжки 7 км.
За 20 км від Цавтата знаходиться розважальний парк Prevlaka, де можна поблукати старим фортом, пограти в пейнтбол, зайнятися скелелазінням або покататися на туристичному автопоїзді. Любителі повеселитися не обійдуть нічний клуб і казино готелю Croatia або вирушать на острів Супетар, де знаходиться клуб «Робінзон», що працює лише у найвищий сезон.
 

Розширити програму розваг можна також у сусідньому Дубровнику.