Убуд

Убуд – цікавий варіант альтернативного відпочинку на Балі. Цей високогірний курорт, розташований у центрі острова в оточенні мальовничих пейзажів, на відстані від узбережжя, відомий як центр художніх ремесел та мистецтва Балі. У художніх, ювелірних салонах, центрі різьблення по дереву, галереї батика можна знайти оригінальні рукотворні речі.
В Убуді не так спекотно, як на узбережжі.
 

В Убуд з його умиротвореною і водночас творчою атмосферою варто їхати тим, хто хоче усамітнитися на лоні природи, щоб відпочити від суєти та галасу.
 
ГОТЕЛІ
На курорті є вибір готелів 3-5 * (причому багато дизайнерських бутік-готелів), вілл, бунгало. З готелів та вілл Убуда відкриваються чудові краєвиди на гірські річки та рисові тераси.
 
РОЗВАГИ
Відпочиваючи в місці, яке просякнуте атмосферою мистецтва, можна долучитися до неї, взявши уроки живопису та ліплення в одному із сусідніх сіл, навчитися балінезійським народним танцям або грі на музичних інструментах.
В Убуді проводяться фестивалі, свята, відбуваються ритуальні церемонії. Варто побувати на танцювальних виставах, виставах класичного театру.
З природних пам'яток заслуговують на увагу Ліс мавп, Парк слонів, спостереження за чаплями (так звані «пташині прогулянки»).
Крім того, можна пограти в теніс, зайнятися рафтингом, каякінгом, прогулятися джунглями з провідником або відновити сили в спа-салонах.