Улувату

Улувату розташований на самому південному краю Балі, на величних 100-метрових скелях, що омиваються океанськими хвилями. Улувату — це найкраще у світі місце для серфінгу: довжина хвиль тут сягає майже 300 м. Але найвідомішим він є однойменним храмом на скелі, який включений у всі екскурсії. Цей храм індуїста вважається одним з найкрасивіших в Індонезії і присвячений Богу Моря.
 

Поруч із храмом живе багато мавп, які так і норовлять щось вкрасти у туристів. Потрібно бути пильним закривати рюкзаки, притримувати окуляри та головні убори.
 
ГОТЕЛІ
Тут є кемпінг та готель 3*. Також у травні 2012 р. в Улувату відкрито бутік-готель Anantara Uluwatu Resort&Spa, що передбачає розкішний відпочинок.
У зв'язку з тим, що тут поки що немає інфраструктури, зупинятися потрібно в готелях Нуса Дуа або Джімбарана.
 
ПЛЯЖІ
У районі Улувату невеликі білі піщані пляжі.
Дрімленд найпопулярніший. Саме сюди привозять туристів.
 
Паданг Паданг невеликий, але дуже мальовничий за рахунок скель, що виходять з води. Пробиратися до нього потрібно через вузьку ущелину між скелями.
 
Улувату Біч – культове місце серед серферів.
 

Для серферів-новачків це місце не підходить – тут сильні хвилі.
 
 
 
РОЗВАГИ
Тут є кілька дуже закусочних, можна зробити масаж.
Найкраще виконання ритуального танцю Кечак можна побачити саме в Улуваті. У години заходу сонця ставлять барвисте дійство, що ілюструють уривок з давньоіндійського епосу «Рамаяна» — битву війська мавп з демонами.