Умаг

Старовинний Умаг розташований на північному заході Істрії, неподалік кордону зі Словенією, на маленькому півострові. Шарм середньовічного міста доповнює краса природного парку.
Умаг пропонує займатися спортом та активно відпочивати. Зокрема, місто відоме як місце проведення щорічного міжнародного турніру з тенісу серед професіоналів ATP Croatia Open.
 
ГОТЕЛІ
Навколо міста тягнеться довга звивиста берегова смуга, де розташовуються всі основні туристські комплекси: готелі, бунгало, апартаменти, кемпінги і т.д. Багато готелів мають власні спортивні центри.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі в основному кам'янисті з нерівним дном, тому більша їх частина є бетонними платформами з обладнаними спусковими сходами в морі. Деякі готелі мають дрібногалькові пляжі.
 

 
У районі Умага можуть вибрати собі пляжі любителі суцільної засмаги.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Найвідоміша пам'ятка Умага – церква Св. Року.
Можна поїхати на морську прогулянку до Ровіню, Пореча та прилеглих островів, а також на одноденну екскурсію до Венеції (Італія).
 
РОЗВАГИ
Основні розваги в Умазі – плавання, віндсерфінг, водні лижі, велосипед, міні-гольф, баскетбол.
В Умазі наприкінці травня проводиться Фестиваль Св. Перегріна, заступника міста; на початку серпня - фестиваль Lady of the Snows. Також можна послухати концерти класичної музики у парафіяльних церквах.
З дітьми можна чудово провести час в акваріумі, Біличному парку, екопарку.
У місті є значний вибір ресторанів, барів, дискотек, казино.
 

 
Умаг і теніс – синоніми. У місті діє близько сотні тенісних кортів та тенісний стадіон.