Валь­-Торанс

Валь-Торанс (2300 м) - не тільки найвища точка Трьох Долін, але і самий високогірний курорт Європи. Фактично всі зони катання курорту знаходяться вище позначки 2000 м.
Валь-Торанс в першу чергу розрахований на фанатичних лижників і сноубордистів. У разі негоди можна переміститися в сусідні долини. Курорт закритий для руху автомобілів.
На високогірному курорті може знадобитися деякий час для акліматизації.
 

Лижний сезон триває тут з кінця листопада до початку травня. У цей період Валь-Торанс гарантує найбільшу кількість відкритих трас в порівнянні з іншими європейськими курортами. Якщо ж це виявиться не так, то туристи Валь-Торанс зможуть отримати компенсацію - ваучер на 1 день катання.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Схили Pointe de Thorens (3266 м) з просторими цілинними полями краще освоювати лижникам з великим досвідом катання в горах. А для початківців спортсменів в пониззі ущелини є нескладні спуски.
Cime De Caron - простора зона катання - пропонує ділянки для катання на гірських і бігових лижах, на сноуборді, снігоступах і найдовшу у Франції трасу для санного спуску - 6 км.
Сноу-парк пропонує різноманітні спуски з халф-пайп, трамплінами, горбами. Є спеціальні спуски для змагань з смугою перешкоди, слаломна траса. Можна зайнятися скі-екстримом, внетрассовим катанням.
Постійний сніговий покрив на курорті гарантують снігові гармати.
Система пов'язаних між собою підйомників дозволяє кататися не тільки в Валь-Торансе, але і на будь-якому іншому курорті Трьох Долін. Правда, в високий сезон бувають черги на підйомники.
У гірськолижних школах працюють російськомовні інструктори. У Валь-Торансе відкриті ясла для дітей від 3 місяців, дитячі садки, є лижні курси.
 

Курорт пропонує катання «від дверей» - не знімаючи лиж і сноубордів, можна потрапити від місця проживання на траси.
 
РОЗВАГИ
Спортивний комплекс включає Акваклуб, тенісні корти, роллердром, корти для сквошу, гольф-емулятор, альпіністської стінку, басейн, тренажерний зал і багато іншого. Можна покататися на сноумобілях, на гірських велосипедах по снігу, зайнятися планеризмом, стрибнути з парашутом, здійснити похід на снігоступах, пограти в пейнтбол і боулінг.
Організовуються щотижневі анімації, концерти, дитячі спектаклі.
Вечірнє дозвілля можна провести в ресторанах, барах, на дискотеках.