Валь д'Ізер

Валь д'Ізер знаходиться на французько-італійському кордоні, від Ліона і Женеви його відділяє 200 км. Курорт завоював славу одного з кращих в світі, щорічно тут проводяться етапи Кубка світу зі швидкісного спуску, супергіганту і сноуборду. Валь д'Ізер - ідеальне місце для просунутих і впевнених лижників середнього рівня. Лижний сезон тут триває з грудня по травень.
 

Від готелів до підйомників потрібно добиратися на автобусах.
 
 
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Виділяють 3 основні зони катання - Bellevarde, Solaise, Fornet - Iseran. Остання включає в себе льодовик Піссейя з нескладними трасами, які відкриті цілий рік.
 
ТРАСИ
Валь д'Ізер найбільше підходить для майстрів, а також для впевнених лижників середнього рівня. На курорті найцікавіші маршрути для катання поза трасами. Є рівнинна лижня.
Тут працює найкраща школа (в тому числі і дитяча) навчання катанню на гірських лижах і сноуборді. Відкрито міні-клуби для дітей від 1,5 років, дитячі садки, можна скористатися послугами няні і доглядальниці.
 

Підземний фунікулер «Фюніваль» піднімає лижників на вершину Беллевард.
 
 
 
РОЗВАГИ
Спортивний комплекс з майданчиками для тенісу та сквошу, каток, басейни, фітнес-центри, польоти на вертольоті, параглайдінг, боулінг, скелелазіння по льоду, прогулянки в снігоступах, катання на собачих упряжках, санках, снегокатах.
Активне нічне життя Валь д'Ізер протікає в нічних клубах, барах, ресторанах, казино.