Валенсія

Валенсія - один з найдавніших міст країни, столиця однойменного автономного співтовариства. Вважається найкращим іспанським курортом, містом мистецтв і науки.
Валенсія - популярний порт в круїзних маршрутах.
 
КЛІМАТ
У Валенсії середземноморський клімат.
Середня температура повітря:
Квітень +20 ° C
Травень+23 ° C
Червень +26 ° C
Липень +29 ° C
Серпень +29 ° C
Вересень +27 ° C
 
ПЛЯЖІ
Безпосередньо в місті немає можливості скупатися в морі і позагоряти, але в 1 км на північ знаходиться містечко Ла-Мальваросса, а в 5 км на південь - Ель-Салер, де є піщані пляжі.
Пляжі упорядковані: є безкоштовні душі, а шезлонг або парасольку можна взяти за додаткову плату.
 
ЕКСКУРСІЇ
Шовкова біржа; палац Де-Меркадо; площа Святої Діви; Старе місто; Музей мистецтв; парк Кабесера, частина якого відведена під Биопарк - найсучасніший зоопарк, де імітується природне середовище проживання представлених в ньому тварин; комплекс «Місто мистецтв і наук».


Пасажири круїзних лайнерів, у яких мало часу на знайомство з Валенсією, можуть придбати за 10 євро туристичну карту, яка пропонує знижки в музеях, магазинах, ресторанах, безкоштовний проїзд на автобусі-шатлі з порту в центр міста.
 
РОЗВАГИ
Валенсія - кращий гольф-який регіон Європи. Тут є можливість орендувати яхту, зайнятися дайвінгом, серфінгом.
Можна відправитися в парки розваг і аквапарки узбережжя Коста-Бланка.
У травні в Валенсії проходять виставки квітів, в липні - квіткова битва. У серпні в сусідньому містечку Буньоль - «Ла-Томатина». Влітку - заїзд в рамках гран-прі Європи чемпіонату «Формула-1».
У місті багато кафе, барів, ресторанів, де можна покуштувати традиційні місцеві страви.