Ванкувер

Ванкувер - найбільше місто провінції Британська Колумбія, що знаходиться на західному узбережжі Канади. Він оточений густими лісами та високими горами і по праву вважається найкрасивішим містом країни. Неодноразово авторитетні мас-медіа називали Ванкувер найкращим містом Землі. В першу чергу завдяки неймовірно красивій природі, яка зберігається в незайманому вигляді, та чистому повітрі.
Час у Ванкувері відстає від київського на 10 годину.
 

Мандрівники, які хочуть відвідати Ванкувер, перетинаючи Канаду автомобілем, повинні мати на увазі, що більша частина зручного маршруту пролягає територією США, відповідно, їм потрібна американська віза.
 
КЛІМАТ
Клімат Ванкувера помірний, теплий. Опадів, зазвичай, випадає багато, крім літніх місяців. Через особливості рельєфу погодні умови можуть суттєво відрізнятися у різних районах міста.
Влітку вода в Тихому океані прогрівається до +18 ° C, тому більшість людей вважають за краще приймати сонячні ванни і влаштовувати пікніки на пляжі.
Середня температура повітря:
квітень +12 °C
травень +14 °C
червень +17 °C
липень +21 °C
серпень +20 °C
вересень +17 °C
 
ПЛЯЖІ
На околицях Ванкувера кілька кілометрів піщаних пляжів, що розкинулися вздовж Англійської бухти. На пляжах є басейни.
Екскурсії
Старе місто - Гестаун, вежа Харбор Центр, найстаріша кам'яна будівля Ванкувера - церква Кріст Черч, найбільший у Канаді Китайський квартал.
Рекомендується відвідати центр Science World, Музей Ванкувера, Музей мистецтв, Музей століття і Морський музей.
 

З кінця весни та до жовтня з Ванкувера вирушають круїзні лайнери на Аляску.
 
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися вітрильним спортом, покататися на човні або байдарці, велосипеді, порибалити, грати в теніс, гольф.
Варто пройтися над ущелиною річки підвісним мостом Капілано, піднятися на гору Гроус Маунтін на фунікулері, побувати в саду Ван Дусена, японському саду Нітоб, парку Стенлі, океанаріумі.
Наприкінці травня у Ванкувері проходить яхтова регата, у червні любителів морепродуктів збирає фестиваль BC Shellfish Festival, у липні проводиться фольклорний фестиваль та Міжнародний фестиваль феєрверків, у серпні – Міжнародне авіашоу Abbots-ford International Airshow.
У Ванкувері багато нічних клубів, кафе, барів та дискотек, працюють казино.