Варадеро

 
 
Найбільший і відомий курорт Куби - Варадеро - знаходиться на піщаній косі, що відокремлює Флоридську протоку від Атлантичного океану, на півострові Ікакос. У Варадеро приїжджають, щоби поплавати, позагоряти, позайматися водними видами спорту, а для знайомства з країною треба виїжджати на екскурсії. Це чудове місце для сімейного відпочинку.
 
ГОТЕЛІ
 
Вздовж піщаної коси курорту завдовжки 20 км розташувалися найрозкішніші готелі відомих мереж. Більшість готелів курорту мають європейський менеджмент. Чимало готелів пропонує система All inclusive.
 
 
 
Найрозкішніші міжнародні готелі зосереджені у північній частині курорту.
 
 
ПЛЯЖІ
 
Білі піщані пляжі Варадеро з чистою прозорою водою входять до трійки найкращих у світі. Вони захищені найбільшим кораловим рифом у Карибському морі. Спокійне море та пологе дно дуже гарні для сімейного відпочинку з дітьми.
 
 
 
На багатокілометрових пляжах курорту немає проблеми переповненості людьми.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
 
Печери Бельямар та Сатурн, парк Хосоне, Муніципальний музей Варадеро, екскурсія на цукрову фабрику.
 
Також можна відвідати Гавану, Сантьяго-де-Куба, Матансас, Трінідад, Санта-Клару, Сьєнфуегос, провінцію Пінар-дель-Ріо, острови Кайо-Ларго і Кайо-Бланко, острів Сапата із заїздом на крокодилячу ферму, індіанське село.
 
РОЗВАГИ
 
У Варадеро є спортивні центри, басейни, можна покататися на скутерах, політати на параплані, пограти в гольф, прогулятися на катерах, яхтах, порибалити у відкритому морі, побувати на морському та джип-сафарі.
 
Можна відвідати дельфінарій, парк розваг, сільське свято у розважальній садибі «Фіеста Кампесіна».
 
Нічне життя Варадеро дуже бурхливе - це маса нічних клубів, кабаре, піано-барів, дискотек, ресторанів.
 
 
 
Варадеро – одне з найкращих місць на Кубі для підводного плавання.