Варна

Варна - портове місто і чорноморський кліматичний курорт, третій за величиною місто в Болгарії. Місто, розташоване амфітеатром, слідуючи вигинів Варненського затоки, оточений численними садами, виноградниками та листяними лісами.
Варна - найбільший центр театрального і архітектурного мистецтва.
Всесвітньо відомий курорт цінується як місце для сімейного відпочинку, а також привабливий і для бізнес-турів.

Одна з особливостей Варни - наявність великої кількості мінеральних джерел і бальнеологічних санаторіїв.
 

ГОТЕЛІ
У місті є готелі на будь-який смак і по будь-якій ціні: від демократичних хостелів до готелів класу люкс. Крім традиційних готелів Варна пропонує розміщення в комфортабельних апартаментах, міні-готелях, приватних готелях і пансіонах.
У багатьох готелях міста пропонуються оснащені бізнес-центри і просторі конференц-зали для проведення бізнес-заходів і ділових переговорів.


Ціни на розміщення в готелях Варни досить демократичні.
 

ПЛЯЖІ
Пляж Варни покритий білим м'яким піском, а дно моря має пологий спуск.
Центральний міський пляж відділений від міста великим тінистим садом.
Хороші пляжі є в північній частині міста. Всі пляжі Варни є державними, тому додаткова плата може стягуватися тільки за прокат пляжного або спортивного обладнання.


Море тут дуже спокійне і абсолютно безпечне в будь-який час року.

 

ЛІКУВАННЯ
Варна - один з найбільших бальнеологічних центрів країни. Курорт показаний на лікування та профілактики хвороб опорно-рухового апарату, статевої системи, захворювань шкіри, нервової системи, серцево-судинної, шлунково-кишкового тракту, жовчовидільної та ендокринної систем.
В регіоні Варни є 12 мінеральних джерел. Їх вода злегка мінералізована, гідро-карбонатно-хлоридно-натрієва, містить кальцій і магнезії, вуглецевий діоксид. Вода підходить як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього.
Використовувані в Варні лікувальні грязі застосовуються для лікування хвороб кровообігу, дихання і обміну речовин.
 
ЕКСКУРСІЇ
У центрі міста, на площі Незалежності розташовані Варненський драматичний театр і Оперний театр. На сусідній площі Кирила і Мефодія - Успенський собор, руїни римських терм. На території Приморського парку є Планетарій, Палац культури і спорту, а також зоопарк, дельфінарій.
 
РОЗВАГИ
Віндсерфінг практикується в південній частині курорту. На пляжі можна пограти у волейбол, а для дітей є водяні гірки.
Любителі нічних розваг оцінять численні клуби і дискотеки. Найвідомішим нічним клубом Варни вважається EXIT. Влітку працюють численні клуби і бари на пляжі. Картинг - в 5 км на північний схід від центру міста, в районі Вінниця.
Для дітей є різноманітні розваги в Парку атракціонів, у великому Приморському парку.