Варшава

Варшава - один з найпрекрасніших європейських міст. Практично повністю зруйнована під час Другої Світової війни, вона відбудувала Старе місто так бездоганно, що його внесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як єдину в світі реконструкцію міста.
У польській столиці особливо яскраво представлена ​​єврейська культура. Хоча синагоги тут зустрічаються нарівні з католицькими костелами, православними церквами і мечетями.
У Варшаві можна не тільки відчути ритм сучасного міста, а й відпочити в оточенні природи: майже чверть міста займають парки, сквери і сади.
І що важливо - ціни в Варшаві не шокують українських туристів.
 

По картці Warsaw Tourist Card надаються знижки або безкоштовне відвідування багатьох туристичних місць, а також проїзд на транспорті. Картка на 24 години коштує 35 злотих, на 3 дні - 65 злотих.
 
ЕКСКУРСІЇ
Старе місто (Старувка), Нове місто, Королівський замок, історичний Королівський тракт, палацово-парковий комплекс Королівські Лазенки - головні туристичні визначні пам'ятки столиці.
В околицях Варшави можна відвідати старовинні міста в долині Вісли (Черск, Закрочим, Червінський, Вишогруд). У Желязовой Волі знаходиться будинок-музей Шопена. У Неборові цікавий палац-резиденція в стилі бароко і розташований поруч парк «Аркадія».
 

У найближчі 2 роки Вілянувскій палац, який ще називають Малим Версалем буде закритий для відвідувачів у зв'язку з реставраційними роботами.
 
РОЗВАГИ
Варшава пропонує насичену культурну програму: численні музеї, театри, виставки, галереї, концерти. Восени організовуються Фестиваль давньої музики, JVC Jazz Festiwal, в У 2010 р в черговий раз відбудеться Міжнародний конкурс піаністів імені Шопена (взагалі наступний рік в Польщі проходить під знаком цього композитора в честь 200-річчя від дня народження).
З дітьми можна піти в зоопарк, аквапарк.
У Варшаві є басейни, тенісні корти, картинг-треки, майданчики для пейнтболу, катки, лижний центр, в околицях міста - гольф-поле. Крім того, можна покататися верхи, зайнятися банджі-джампінгу, відвідати спа-салони.
Любителі нічного життя можуть вибрати в Варшаві ресторани, кафе, паби, нічні клуби до душі, пограти в казино.