Вашингтон

Столиця США Вашингтон розташована на березі річки Потомак. Величні будівлі міста поєднуються із просторими ландшафтами. Монумент Вашингтона має залишатися найвищою точкою, тому хмарочоси тут не будують. Цікавий проект міста та його архітектура.
У Вашингтоні знаходяться резиденція президента США, державні установи, частина з яких є туристичними об'єктами, офіси великих міжнародних організацій.
Час відстає від київського на 7 годину.
 
КЛІМАТ
Вашингтон розташований у зоні вологого субтропічного клімату із чітким розподілом на 4 сезони. Весна та осінь теплі, з невеликою кількістю опадів, літо вологе та спекотне. Можливі шторми та торнадо.
Середня температура повітря:
квітень +19 °C
травень +24 °C
червень +28 °C
липень +31 °C
серпень +30 °C
вересень+26 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Проводяться екскурсії до Капітолію, Білого Дому, Верховного суду (щоправда, останнім часом посилено заходи безпеки, і час відвідування потрібно бронювати заздалегідь), бібліотеку Конгресу, Арлінгтонський цвинтар. Цікавими є пам'ятник Вашингтона, меморіали Лінкольна, Джефферсона, Рузвельта, меморіали Першої та Другої Світової, Корейської та В'єтнамської воєн, будівля старої пошти, район Джордж-таун.
Поціновувачі історії та мистецтва можуть побувати у численних музеях та галереях. Серед них – Національний музей США, Національний музей повітроплавання та космонавтики, Смітсонівський замок, Музей Голокосту, Національний музей африканського мистецтва, Музей та сад скульптур Хіршхорна, Національна галерея мистецтва, Національна колекція образотворчих мистецтв, Національна портретна галерея.
Американська столиця - другий за величиною та значенням центр католицизму після Ватикану, тут же знаходиться один із найбільших у світі Вашингтонський кафедральний собор.
Можна з'їздити до Національного історичного парку Чесапік та Огайо, маєтку першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон, міста Олександрію, Аннаполіс, Балтімор.
 

Частину музеїв американської столиці, що діють, можна відвідати безкоштовно.
 
 
 
РОЗВАГИ
Вашингтон не може похвалитися такою кількістю розваг, як, наприклад, Нью-Йорк, але занудьгувати в місті складно.
Можна відвідати зоопарк, парк Рок-Крік, Національний парк Молл, вистави в Будинку опери, Центрі Кеннеді.
Для шанувальників нічного життя в столиці є багато нічних клубів, найбільша їхня кількість знаходиться на околицях Чайна-таун.
 

Наприкінці березня — на початку квітня до Вашингтона варто їхати ще й заради цвітіння сакури.