АвстріяАвстрія

Відень

Відень - місто розкішних палаців, мальовничих вуличок, численних кав'ярень та винних ресторанів «хойрігер». Картинні галереї, концертні зали і нарешті Віденська опера склали місту славу культурного центру Європи.
 
Vienna Card вартістю 18,5 євро (дійсна протягом 3 днів) надає безкоштовний проїзд на міському транспорті, а також знижки в магазинах, ресторанах, на відвідування визначних пам'яток і на екскурсії.
 
КЛІМАТ
В цілому клімат Відня досить м'який. Правда, через постійного вітру зима здається холодніше. Краща пора року для відвідування міста - пізня весна та осінь.
Середня температура повітря:
Жовтень +10 ° С
листопад + 4 ° С
грудня -3 ° С
Січень -4 ° С
лютого -2 ° С
березня +2 ° С
 
ЕКСКУРСІЇ
Найпопулярніші екскурсії - піша прогулянка по Старому місту і автобусна екскурсія по Відні. При бажанні цю частину екскурсії можна замінити поїздкою на трамваї. Музейна різноманітність порадує любителів культурного дозвілля.
 
Романтикам сподобається вид на нічну Відня з висоти: тільки взимку екскурсії по дахах Музею природної історії починаються після заходу сонця.
 
РОЗВАГИ
Відень нашпигована першокласними ресторанами, барами, кафе (нерідко в поєднанні з кондитерської, естрадою, книжкової лавкою, кабаре), нічними клубами, вар'єте. Це місто зі старими театральними та музичними традиціями, тому проблем з вибором вечірніх розваг не буде.
Варто навідатися в найстаріший у світі зоопарк в Шенбрунні.

Відень також пропонує прекрасний шопінг.Вена — город роскошных дворцов, живописных улочек, многочисленных кофеен и винных ресторанов «хойригер». Картинные галереи, концертные залы и наконец Венская опера составили городу славу культурного центра Европы.

Vienna Card стоимостью 18,5 евро (действительная в течение 3 дней) предоставляет бесплатный проезд на городском транспорте, а также скидки в магазинах, ресторанах, на посещение достопримечательностей и на экскурсии.