ІталіяІталія

Венеція

Місто каналів, островів та мостів, Венеція – вічний туристичний хіт. Романтики, закохані, художники, менеджери – всіх незмінно приваблює це унікальне місце.
Венеція складається з материкової та острівної частини. Система островів відгороджена від Адріатичного моря вузькими та довгими косами та з'єднується з материком двома паралельними мостами. Власне на материку живе більшість місцевих жителів, а частина на воді якраз найбільше приваблює туристів.
У Венеції немає наземного транспорту: всі, хто приїхав сюди машинами, залишають їх у величезному гаражі неподалік залізничного вокзалу. Пересуваються містом на річкових трамваях, моторних човнах або гондолах. Останній варіант розрахований насамперед на туристів.
До Венеції краще їхати з кінця березня до кінця травня. У цей час немає спеки, яка через підвищену вологість переноситься особливо тяжко. Під час осінніх штормів на Адріатиці у місті нерідкі повені.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Венеція – один великий музей. Можна просто гуляти ним, а можна доповнити враження відвідинами Палацу дожів, Галереї Академії, Колекції Пеггі Гугенхейм, Ка д'Оро, Школи братства Св. Рокко, Музею Венеції XVIII століття, які зберігають найбагатші колекції різних епох.
Пропонуються прогулянка на гондолі, Гранд каналом, оглядова екскурсія містом. Незабутньою стане подорож на острови Венеціанської лагуни: Бурано, Мурано, Сан-Мікеле, Торчелло, Лідо.
 

На площі Св. Марка голубів можна годувати тільки спеціальним кормом, що продається там же.
 
РОЗВАГИ
Життя Венеції дуже насичене подіями. На початку вересня проходять Історична регата, Міжнародний кінофестиваль, раз на 2 роки влітку та восени — Венеціанська бієнале.
Займатися шопінгом треба на материковій частині Венеції, а в острівній має сенс купувати сувеніри.
 

У Венеції майже немає нічних клубів, вони зосереджені у передмісті.