Вишне Ружбахи

Вишні Ружбахи розташовані в 45 км від Попрада, на південних схилах Високих Татр, в Національному природному заповіднику Піеніни.
Сьогодні курорт активно розвивається і як гірськолижний, та як лікувальний: термальні джерела мінеральної води і гірський клімат приваблюють сюди бажаючих поправити своє здоров'я.
На курорті є кілька готелів і пансіонатів.
 
ТРАСИ
Траси в Вишні Ружбахи підійдуть для початківців і лижників з деяким досвідом. Це місце особливо популярно для проведення молодіжних чемпіонатів по швидкісним спусках.
Шанувальники рівнинних лиж також знайдуть для себе траси. Є освітлені траси. Постійний сніг підтримується сніговими гарматами.
На курорті діють дитяча гірськолижна школа, прокат устаткування.
 
ЛІКУВАННЯ
На курорті є 14 джерел природного лікувальної мінеральної води з високим вмістом літію і двоокису вуглецю і температурою + 20-24 ° C.
Вишні Ружбахи спеціалізуються на лікуванні хвороб органів дихання, опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової систем, гінекологічних захворювань, відновлення після деяких онкологічних захворювань і операцій.
Курорт також приймає на лікування дітей.


Природне озеро з термальною мінеральною водою джерела «Ізабелла» розташоване на вершині кратера погаслого вулкана і є пам'ятником природи.

 
ЕКСКУРСІЇ
Можна відвідати Любовнянскій замок і музей народної архітектури під відкритим небом, замок в Кежмарке, садибу Стражко, Спішський фортеця.
Близькість до Польщі дозволяє з'їздити в Закопане і фортеця Нєдзіца.


Пропонуються екскурсії російською мовою.
 
 
РОЗВАГИ
Є каток, спортмайданчики, критий басейн, велнес-центр готелю «Штранд», відкритий для всіх бажаючих. Можна зайнятися параглайдінгом, з'їздити в аквапарк в Попрад.