Врсар

У 10 км на південь від Пореча, на березі Ліми каналу, знаходиться красивий містечко Врсар. Узбережжя в районі Врсара прикрашають майже 2 десятки островів. Красу цього місця описав в своїх мемуарах Казанова, який двічі зупинявся в містечку.
Врсар хороший для спокійного відпочинку, в тому числі сімейного. Він припаде до смаку і гурманам, яким буде що дегустувати в місцевих кафе.
 

За Врсара закріпилася слава натурістіческого курорту Хорватії.
 
 
ГОТЕЛІ
Курорт пропонує готелі 3-4 *, апартаменти, приватні будинки. Але фішкою Врсара є один з найбільших в Європі натурістіческіх комплексів Koversada з апартаментами, віллами і кемпінгом, розташований на однойменному острові.
 

Традиційно пропонується харчування на базі напівпансіону, але є готелі, які працюють за системою All inclusive.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі бетонні, кам'яні, галькові, скелясті і невеликі ділянки з насипним піском.
 
ЕКСКУРСІЇ
У Врсаре варто подивитися Каштелу-палац, базиліку Св. Марії моря, колекцію сакрального мистецтва в церкві Св. Фошки, парк скульптури Душана Джамоне. Також можна відправитися на морську прогулянку по Лімської каналу - єдиному справжньому фіорду на Істрії, в Ровінь, Пореч, Мотовун, Національний парк «Архіпелаг Бріюні», до Венеції (Італія).
 
РОЗВАГИ
Для активних туристів пропонуються заняття тенісом, футболом, баскетболом, волейболом, міні-гольфом, віндсерфінгом, дайвінгом, риболовлею, можна покататися на велосипеді, політати на маленькому літаку, стрибнути з парашутом, орендувати яхту в порту.
З дітьми можна поїхати в «Динопарк», на рибний пікнік.
У місті проводяться музичний фестиваль «Море і гітари», фестиваль любові і еротики «Казановафест», рибальські вечірки.
Розташування між Ровінь і Пореч дозволяє відпочиваючим у Врсаре їздити за відсутніми розвагами в ці міста.
 

Врсар називають «містом скульпторів». Щорічно тут організовується річна школа для скульпторів, а їх роботи виставляють на пляжах, набережної, в парках.