Ябул
Гірськолижний курорт

Найвідоміший гірськолижний курорт Китаю і найбільше в Азії - місто Ябулі, побудоване в 1996 році. Тут усе облаштовано за міжнародним класом. Курорт розташований за 193 км на схід від Харбіна.
У середньому сніг у горах лежить 170 днів на рік, їх 120 днів підходять для лижного сезону. За сприятливої ​​погоди лижний сезон у Ябулі триває з 20 листопада до кінця березня.
 

На Ябул можна потрапити, скориставшись регулярним рейсом Київ - Пекін, а далі здійснивши внутрішній переліт до Харбіну. Потім трансфер мікроавтобусом до Ябулі (час у дорозі 3-4 години.)
 
ГОТЕЛІ
Зупинитись у Ябулі можна в одному з готелів, котеджів чи гуртожитків.
 
ТРАСИ
Лижна база Ябулі та прилегла до неї зона відпочинку розділені на 2 частини: лижний курорт та місце проведення спортивних змагань.
Лижний курорт Ябулі – це 15 трас для спуску (сині, червоні та чорні) та 1 бігова траса. Загальна довжина трас – близько 30 км. Також є санний спуск та ковзанка. Працюють 3 витяги. Перепади висот – 1000-1374 м.
На курорті діє гірськолижна школа.
Вартість катання, включаючи користування підйомниками, коливається в залежності від траси та дня від 160 до 260 юанів.
Місце проведення спортивних змагань включає 11 трас для спуску і 7 бігових, трамплін для фрістайлу, трамплін для стрибків висотою 90 м, критий тир.
Діють 9 крісельних витягів та кабіна.
 
РОЗВАГИ
Катання на собаках та конях, ковзанка, вечірнє багаття з феєрверком та дискотекою.