Ясиня - Драгобрат

В долині між Свідовецьким і Чорногірським хребтами на висоті 650 м над рівнем моря знаходиться мальовничий гуцульський селище Ясіня. Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта створює унікальні природні умови і забезпечує постійний природний сніжний покрив в долині Драгобрат (1400 м над рівнем моря), що в 18 км від Ясині, з листопада до початку травня. Це самий високогірний гірськолижний курорт України.
Драгобрат, що лежить в стороні від магістралей і населених пунктів, відмінно підходить для відпочинку від цивілізації. Однак не варто вибирати його любителям екскурсій.
Дістатися до Ясіні швидше за все автобусом або маршруткою з Івано-Франківська. З Ясині до долини Драгобрат можна доїхати тільки на транспорті підвищеної прохідності типу ГАЗ-66, УАЗ або «Нива».
 

Навіть в найтепліші зими схили Драгобрату покриті шаром снігу товщиною в кілька метрів.
 
 
ГОТЕЛІ
До послуг туристів хороший вибір готелів і міні-готелів, баз відпочинку, туркомплексів, котеджів, приватних садиб.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Кататися можна в Ясіні - траси добре підходять для початківців, є 2 бугельні витяги на горі Костирівка і в урочищі Млаки.
Драгобрат хороший для професіоналів. Тут переважно траси середньої і високої складності. Є можливості для фрірайду, нічного катання, тюбінг-парк.
Підйом на схили забезпечують 6 бугелів і 2 крісла підйомника. Працюють ратраки.
І в Ясіні, і на Драгобраті працюють пункти прокату гірськолижного спорядження. У господарів приватних садиб також можна взяти лижі та сноуборди напрокат, причому дешевше. Інструктори допоможуть освоїти гірські лижі і сноуборд.
 

Драгобрат особливо цінують сноубордисти.
 
 
 
РОЗВАГИ
З розваг в Ясіні можна відвідати бари, колиби, сауни, більярд, настільний теніс. Також можна покататися на снігоходах.