Ясна

Ясна розташована в 60 км від Попрада, на північному схилі Низьких Татр. Це кращий гірськолижний курорт в цьому регіоні. Безпосередньо над курортом підноситься гора Хопок (2024 м над рівнем моря), де щорічно проводяться великі міжнародні та національні змагання з гірськолижного спорту. Лижний сезон тут триває з грудня до травня.
У Ясне добре себе будуть почувати і початківці спортсмени, і професіонали.
 
ГОТЕЛІ
В основному готелі Ясні мають категорію 2 *, але є і парочка 4 *. Майже всі вони розташовані в лісі. Основні з них знаходяться у схилів, недалеко від підйомників. Котеджі та пансіонати розташовані нижче району катання. Від них до підйомників можна дістатися на автобусі за 15-20 хвилин. Більшість готелів зараз модернізуються і реконструюються.
 

У Ясне практично відсутній приватний сектор. Однак в місті Липтовски Мікулаш, що в півгодини їзди, знайти відповідне житло не складе проблеми.
 
ТРАСИ
Добре доглянуті північні траси в Ясне - найдовші в Словаччині. Сім'ї з дітьми і хороші лижники вибирають схили Претекарска, Майов, Отупне, Дерешскій котолов. Початківці - Біела Шлях. Гірськолижні аси катаються на трасах Справодліва, Майстровска, Слаломови сваха. Траса швидкісного спуску - найкраща в Ясне. Є також санні траси, сноуборд-парк.
Є снігові гармати, траси для нічного катання. Працюють лижна школа і школа професійного сноубордингу, дитячий сад, є прокат обладнання.
 
РОЗВАГИ
З активних видів відпочинку - параглайдінг, стрільба з лука, сноутюбінг, кайтвінг (віндсерфінг на лижах), скі-альпінізм, катання на конях, більярд, настільний теніс, тренажерні зали. У Липтовски Мікулаші знаходиться аквапарк «Татраландія».
Відпочиваючі можуть відвідати печери: Деменівська, Бистріанскую, водоспади в Вайсковской долині. Крім того, можна з'їздити в Липтовски Мікулаш, Кошице, Гавранок, Прібиліну, Святий Кріж.
Туристи проводять час в численних барах, ресторанах, на дискотеках.