Йоханнесбург

Йоганнесбург не є туристичним містом як таким, значною мірою його використовують для трансферу та ділових поїздок. Це найбільший торговий та промисловий центр країни, тут розташовані величезні шопінг- та бізнес-центри.
 
Відмінна риса та символ Йоганнесбурга — вироблені терикони, що залишилися після золотої лихоманки та занедбані шахти, 12 км яких проходить під самим містом. У Йоганнесбурзі туристам не рекомендується самостійно відвідувати центральну частину міста та бідні райони. У місті громадський транспорт представлений автобусами та метро, ​​але краще пересуватися на таксі. Найфешенебельніший район, де розташовані і найкращі готелі, — Сандтон.
 
РОЗВАГИ
У Йоганнесбурзі обов'язкові до відвідування численні музеї, зоопарк, знаменитий Gold Reef City - парк атракціонів типу Діснейленд. У передмісті Ватерфронт по периметру озера розташовані боулінг-клуби, казино, нічні клуби, дискотеки, ресторани та бари. Щовечора розпочинається яскраве шоу музичних фонтанів. На півдорозі від Йоганнесбурга в Тсвані розташований ресторан «Потяг». Антикварні вагони блакитного експресу стали залами ресторану.