Південне побережжя

Південь Маврикія менш відвідуємо туристами тому, що ця частина острова трохи гориста та узбережжя порізане скелями. Зате південь наймальовничіший: тут можна споглядати чудові заходи сонця під шум океану, милуватися дев'яностометровими водоспадами, відвідати різноманітні екскурсії. Південь острова уподобали віндсерфери та шанувальники спа.
 
ПЛЯЖІ
Від міста Маєбург до бухти Блю Бей тягнеться узбережжя з піщаними пляжами. Тут можна не лише засмагати та купатися, а й зайнятися водними видами спорту.
 

Бухта захищена від океанських хвиль рифом і з'єднується із відкритим океаном лише через вузький канал.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Маебург - головне місто південного узбережжя, розташоване в 45 км від столиці Маврикія. Це невелике, спокійне та гостинне місто з неповторним колоритом. Тут слід відвідати музей історії морського флоту, кондитерську фабрику, церкву Нотр Дам дез Анж, Шато Робійяр, замок XVIII століття, де можна побачити старовинні карти та гравюри та останки затонулих кораблів.
Нільських крокодилів та величезних черепах можна побачити у Парку крокодилів, скелі Грі-Грі та один із найкрасивіших водоспадів Маврикія Рочестер Фоллс — у селі Суйак, рожевих голубів, гігантських черепах, та багатьох інших представників маврикійського світу — на острові Білих чапель.
 
РОЗВАГИ
Бухта Блю Бей – головний морський парк Маврикія. Він ідеальний для плавання під вітрилом, дайвінгу, парасейлінгу та катання на водних лижах. За мешканцями рифу можна також спостерігати зі спеціального човна з прозорим дном.
Для любителів полювання тут розташовані спеціалізовані угіддя, де мешкають дикі олені та кабани.
У всіх готелях вечорами влаштовують розважальні програми та тематичні вечері з виступами тацорів знаменитого танцю сіга.
 

Спа-центр готелю Movenpick Resort & SPA Mauritius можуть відвідувати і гості інших готелів.