Юлляс

Юлляс розташований в Західній Лапландії, де знаходяться найвищі гори країни, неподалік від кордону зі Швецією. Юлляс складається з двох селищ: Якясломполо і Юлляс'ярві і семи сопок. Між селищами курсує скі-бас.
Юлляс вважається одним з кращих гірськолижних курортів Фінляндії. Тут знаходиться найвища сопка в країні (718 м), максимальний перепад висот (463 м) і максимально довгий гірськолижний спуск (3000 м).
Лижний сезон тут досить тривалий - з початку листопада до кінця квітня.
 
ГОТЕЛІ
Можна поселитися в готелях, котеджах або апартаментах. Юлляс зберігає доступні ціни навіть у високий сезон.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Курорт володіє найбільш розгалуженою в країні мережею прекрасно підготовлених лижних трас. Виділяють 2 зони катання: Юлляс-Скі з боку Якясломполо і Ісо-Юлляс з боку Юлляс'ярві. Вони з'єднані між собою підйомниками.
 
ТРАСИ
Курорт пропонує відмінні можливості для початківців лижників і вже набралися досвіду. Також є кілька чорних трас для добре підкованих спортсменів. Юлляс славиться найбільш розгалуженою мережею трас для рівнинних лиж в Фінляндії (250 км). На курорті можна кататися на сноуборді, є ділянки для внетрассового катання, слалому. Для дітей - спеціальні траси, гірка «Формула» з крутими поворотами, трамплінами і тунелями. На курорті працюють гірськолижні школи.
 

По абонементу Lapland Super SkiPass можна користуватися підйомниками не тільки Юлляса, але і в гірськолижних центрах Олос, Паллас і Леві, розташованих блізько один від одного.
 
РОЗВАГИ
Сафарі на снігомобілях, катання на собачих і оленячих упряжках, підлідна рибалка, прогулянки на снігоступах і верхом.