АвстріяАвстрія

Заальбах - Хинтерглемм

Курорти Заальбах і Хинтерглемм розташовані в долині Глеммталь в Австрійських Альпах. Цей регіон має назву "Гірськолижний цирк" і дуже популярний завдяки різноманітності відмінних трас, соедіенних між собою в єдину зону катання. Тут проходив чемпіонат світу з гірськолижного спорту в 1991 році і етапи Кубка світу з гірських лиж.
 
Сезон катання в Заальбахе і Хинтерглемме починається в грудні і триває до квітня.
Заальбах і Хинтерглемм можуть прийняти понад 16 тисяч осіб в 500 готелях, пансіонах і апартаментах самого різного рівня, від 2 * до 5 *. Дістатися в Хинтерглемм і Заальбах найближче з аеропорту Зальцбурга (90 км).
 
ТРАСИ
124 траси складають в цілому 200 км з перепадом висот 1095 м (2098-1003). Особливістю регіону є дуже довгі і різноманітні "сині" траси, відсоток яких не менше, ніж "червоних" трас для досвідчених лижників, тому новачки не відчувають себе тут обділеними. Є й кілька екстремально складних трас для тих, хто впевнений у своїх силах. Освітлений фан-парк, трампліни для стрибків, хаф-пайп і кілька спеціальних трас приготовлені для сноубордистів. Загальна протяжність лижні для бігових лиж - 19 км. 35 км стежок підготовлено для піших гірських маршрутів. На всіх швидкісних спусках є снігові гармати.
 
Всього в регіоні "Гірськолижного цирку" 9 гірськолижних шкіл, з них в Заальбахе - 5. Працює дитячий сад для дітей від 3 років і дитяча гірськолижна школа.
 
У вартість абонемента «Skicircus Leogang-Saalbach-Hinterglemm» включено не тільки користування підйомниками, а й безкоштовний автобус, що курсує між Хінтерглемм і Заальбаха.
 
РОЗВАГИ
Відкритий каток, який працює до 22:00 з освітленням, криті тенісні корти, кегельбан, сауни і солярії, катання на санях. На курортах постійно проходять різні заходи - снігові карнавали, дискотеки прямо на лижних трасах, костюмовані шоу, спортивні перегони, в яких може взяти участь кожен бажаючий. У січні в різдвяні свята за православним календарем і в Старий Новий Рік в Заальбахе проходять "російські тижні".