Західне побережжя

Через посушливий клімат туристична інфраструктура у цьому районі розвинена менше, ніж на півночі чи сході країни. Однак туристів приваблює контрастність цієї місцевості: тут перегукуються один з одним гори та море, милі села та розкішні готелі. Крім того, в цій частині острова найкрасивіші заходи сонця, чудова лагуна з прозорою водою і чудові безкраї пляжі з білосніжним піском.
 
ПЛЯЖІ
Флік-ан-Флак - узбережжя з широкою смугою дрібного білого піску користується особливою популярністю на заході Маврикія. Це улюблене місце відпочинку маврикійців, і якщо у будні воно досить пустельне, то у вихідні сюди з'їжджається багато людей. За сто метрів від пляжів є кораловий риф, що захищає узбережжя і дозволяє купатися навіть не дуже досвідченим плавцям.
Найзахідніший край Маврикія - півострів Ле Морн облямований піщаними пляжами. У його центрі знаходиться найвища точка західного узбережжя гора Морн-Брабан.
У районі Чорної річки переважають дикі пляжі та зарослий мангровими деревами берег.
 
ЕКСКУРСІЇ 
На території парку птахів "Казела", розташованого неподалік Флік-ан-Флака, проживає 140 різних різновидів птахів з усіх континентів.
Село Шамарель відоме своїми дюнами найрізноманітніших кольорів. Неподалік Шамареля можна помилуватися водоспадами.
 
РОЗВАГИ
Дайвінг, нічні занурення, риболовля.
Затока Тамарін вважається дуже романтичним місцем. Він ідеальний для занять серфінгом – висота хвиль тут перевищує 2 м.
На півдні від Тамаріна протікає Чорна річка, відома як унікальне місце для риболовлі і славиться своїми клубами, що організовують риболовлю у відкритому морі. Тут водяться марліни, великий тунець та акули.
Флік-ан-Флак вважається найкращим місцем для дайвінгу. Тут знаходиться ціле поле підводних печер, протока Сен-Жак і чотири затонули судна.
Біля підніжжя гори Морн-Брабан, на півострові Ле Морн можна не тільки насолодитися купанням та пляжним відпочинком, але й зайнятися кайт-серфінгом.
Є кольорові піски, феномен яких не пояснений наукою, вони грають усіма кольорами веселки.
 

Період з жовтня до квітня — найкращий час для глибоководної риболовлі.